Переключиться на мобильную версию

СОТ звинуватила Китай в недостатньому захисті авторських прав

Назад к разделу Финансы
Комісія із врегулювання суперечок Світової організації торгівлі вирішила позов про захист авторських прав між США і Китаєм на користь США.
США вимагають захисту авторських прав
США вимагають захисту авторських прав
sqca.gov.bt

Про це 26 січня повідомляє AFP.

У скарзі, яку США подали до СОТ, говорилося, що в Китаї через потурання влади широко розвинено виробництво контрафактних товарів. Згодом контрафакт потрапляє в тому числі на американський ринок. Комісія СОТ визнала, що влада КНР недостатньо ефективно піклуються про захист авторських прав. Китаю рекомендовано привести внутрішнє законодавство про авторські права згідно із правилами СОТ.

Виконуючий обов'язки представника США в СОТ Пітер Олгайєр заявив, що рішення комісії СОТ із врегулювання суперечок є для США "важливою перемогою". За словами Олгайєра, США намагатиметься з максимальною ефективністю використовувати цю перемогу на благо американських правовласників.

За словами представника США в СОТ, американська сторона зуміла переконати членів спеціальної комісії в тому, що Китай порушив норми і правила СОТ, перешкоджаючи захисту авторських і ексклюзивних прав на продаж продукції, яку не допущено до реалізації державним законодавством США.

Міжнародний альянс із захисту інтелектуальної власності, американська коаліція виробників музики, кіно, книжкової продукції та програмного забезпечення оцінює збитки, які завдано китайським піратством, більш ніж у 3,7 мільярда доларів.

У 2008 році США визнали Китай, Росію, Аргентину, Чилі, Індію та деякі інші країни головними порушниками авторських прав у світі.

Як повідомлялося, у 2007 році, за оцінками Міжнародного союзу із захисту інтелектуальної власності, лідирував у світі за розмахом піратства Китай. У 2006 році втрати видавців програмного забезпечення, музики й книг у Китаї склали 1,7 млрд євро.

Це не перша справа, яку ініціювала влада США проти Китаю в рамках Всесвітньої торговельної організації за останні роки. Так, у 2007 році СОТ відкрила формальне розслідування щодо скарги США на дії влади Китаю, які, на думку Вашингтона, "надають державну підтримку інтелектуальному і технологічному піратству".

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь