Переключиться на мобильную версию

Ахметов продасть квоти на викиди газів в атмосферу

Назад к разделу Финансы
Донбаська паливно-енергетична компанія (ДПЕК) бізнесмена Ріната Ахметова оголосила відкритий тендер з продажу квоти на викиди в рамках Кіотського протоколу, пише газета Дело.
Вартість однієї тонни викидів становить близько 10 євро
Вартість однієї тонни викидів становить близько 10 євро
donetsk.ua

За словами директора з розвитку бізнесу ДПЕК Германа Айнбіндера, загальний обсяг викидів, який компанія планує продати, становить 720 тисяч тонн в еквіваленті вуглекислого газу.

"Продаж квот дозволить нам залучити додаткове фінансування, необхідне для реалізації проекту з модернізації наших підприємств", - заявив газеті Айнбіндер. Але, як пише Дело, назвати суму, яку планує виручити ДПЕК від продажу квот, у компанії назвати відмовилися.

За оцінками Національного агентства екологічних інвестицій, вартість однієї тонни викидів становить близько 10 євро. Отже, як зазначає видання, реалізація 720 тисяч тонн може додатково принести ДПЕК близько 7 мільйонів євро. Як зазначили в ДПЕК, знизити обсяги викидів метану в атмосферу підприємства змогли завдяки новому обладнанню, яке було встановлене у вересні 2008 року.

Крім цього, за даними Дела, найближчим часом продати свої викиди має намір і Подільський цементний завод.

Раніше повідомлялося про те, що шахта імені Засядька (підприємство контролюється народним депутатом Юхимом Звягільським) вперше в історії України реалізувала квоти на викиди парникових газів. За даними Нацагенства екологічних інвестицій, 1,46 мільйона тонн умовних викидів було передано Японії. 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь