Переключиться на мобильную версию

Ринки сировини: ціни на нафту стабілізуються

Назад к разделу Финансы
У понеділок ціна на нафту WTI Crude з поставкою в березні знизилася з 46,2 доларів до 45,7 доларів за барель, хоча протягом сесії ціна доходила до 48,6 доларів.
Ціна на нафту знизилася до 45,7 доларів за барель
Ціна на нафту знизилася до 45,7 доларів за барель
reuters
Як повідомив керуючий активами Astrum Investment Management Олег Неплях, нафту підтримали непогані макроекономічні дані з США, які вселили надію на швидке відновлення попиту.

З іншого боку, дії ОПЕК сприяють балансуванню попиту та пропозиції, за рахунок зниження останньої, заявляє аналітик. На його думку, зростання ціни на нафту до 50 доларів і вище є неминучим в довгостроковій перспективі, але в короткостроковій перспективі передумов до довгострокового росту немає.

"Нафта може почати повноцінне відновлення у другій половині року, у той же час зараз залишаються високі ризики відкоту ціни назад до рівня 40 доларів за барель і нижче", - прогнозує Неплях.

Золото на торгах у понеділок продовжило зміцнювати свої позиції на тлі падіння долара США і зростання побоювань стосовно зайвої пропозиції державних облігацій. Котування долара спот зросли з 896,4 доларів до 903,67 доларів за унцію, таким чином, закріпилися вище психологічного рівня 900 доларів.

"З огляду на досить різке зростання ціни на метал, існує ризик корекції цін, якщо інвестори вирішать зафіксувати прибуток. Подальшому росту золота може сприяти падіння долара проти євро, або чергова хвиля негативних новин щодо ситуації у світовій економіці", - вважає експерт.

Як повідомлялося, за підсумками торгів у минулу п'ятницю ціни на нафту показали зростання до 45,87 доларів за барель.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь