Переключиться на мобильную версию

ФДМ виставить на продаж п'ять великих підприємств

Назад к разделу Финансы
Фонд державного майна має намір виставити на продаж 100% акцій авіакомпанії Національні авіалінії України, Київського мотоциклетного заводу, а також заводу Маяк. Крім того із молотка підуть 74,6% акцій білоцерківського гіганта Росава та 90,8% акцій заводу.
Україна виставить на продаж ряд найбільших підприємств
Україна виставить на продаж ряд найбільших підприємств
ascon.ru

Статутний фонд Національних авіаліній України складає 9364 млн. гривень. Компанія спеціалізується на перевезеннях пасажирів, вантажів на внутрішніх та міжнародних маршрутах, а також аерофотозйомках. Але із 2001 року вона не виконує польотів, а 2007 рік НАУ закінчили зі збитком 0,139 млн. гривень. Підприємство буде продано у червні нинішнього року.

За підсумками 2007 року Київський мотоциклетний завод отримав 1,757 млн. гривень чистого прибутку. Його статутний фонд становить 7,449 млн. гривень. Згідно із планами ФДМ, це підприємство буде приватизовано у вересні.

Також у вересні нинішнього року буде проданий завод Маяк. Це одне із найбільших підприємств в Україні та СНД з виготовлення приладів магнітною запису. Статутний фонд заводу складає 20,192 млн. гривень. В останні роки підприємство спеціалізувалося на замовленнях Міністерства оборони.

У березні 2008 року Кабінет Міністрів заявив про те, що майбутній покупець Маяка за 5 років повинен отримати чистий прибуток 98,15 млн. гривень. Крім того, власника зобов'яжуть зберегти ті види економічної діяльності, які здійснювалися на час підписання договору купівлі-продажу заводу.

Виставлений на продаж завод Росава є найбільшим в Україні виробником покришок. 2007 рік підприємство закінчило зі збитками 3,088 млн. гривень, зменшивши чистий дохід на 18,5% або на 2,046 млн. гривень до 9 млн. гривень. 74,6% акцій підприємства будуть реалізовані у червні.

Ще один із об'єктів, що підлягають приватизації - Бердянський завод Азовкабель - закінчив 2007 рік з прибутком 1,864 млн. гривень. Його статутний фонд складає 12,583 млн гривень. Азовкабель є у переліку підприємств, що мають стратегічне значення для економіки та безпеки України. Проте, 90,8% акцій заводу піде у приватні руки вже у травні цього року.

Нагадаємо, що крім перерахованих підприємств, уряд прийняв рішення про продаж цього року 75,22% акцій флагмана українського енергетичного машинобудування ВАТ Турбоатому.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь