Переключиться на мобильную версию

Хорошковський: 11 млрд. кубів газу належать RosUkrEnergo

Назад к разделу Финансы
Голова Держмитниці, один із співвласників телеканалу Інтер Валерій Хорошковський в інтерв'ю Українській правді заявив, що 11 млрд. газу, закачаного в підземні сховища в Західній Україні, належать RosUkrEnergo.
Хорошковський вважає, що спірний газ належить Фірташу
Хорошковський вважає, що спірний газ належить Фірташу
newsru.ua

"Цей газ належить RosUkrEnergo. Є періодична декларація в режимі заявленого транзиту, де Нафтогаз України бере на себе зобов'язання виступити транзитером цього газу і доставити його на західний кордон України", заявив Хорошковський.

У зв'язку з цим, за його словами, змінити статус цього газу можна, якщо RosUkrEnergo як власник відмовиться від нього або продасть його. "Сьогодні, коли вже заявлений режим транзиту, ці дії повинні бути узгоджені з митною службою", заявив Українській правді глава Держмитниці.

Він уточнив, що 11 млрд. кубів газу, які стали предметом суперечки між RosUkrEnergo і Кабміном, з'явилися в сховищах в якості газу, що належить RosUkrEnergo, і були призначені для транзиту в Європу.

"У своєму листі RosUkrEnergo стверджує, що вона не позбулася від своєї власності. Тобто документи первинного характеру, які були при входженні газу в Україну, для мене є основними", заявив УП Хорошковський.

Раніше прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що Державна митна служба повинна здійснити митне оформлення природного газу в обсязі 11 млрд. кубометрів, що НАК Нафтогаз України придбав у ВАТ Газпром і який вже знаходиться в українських газових сховищах.

"Як виявилося, Хорошковський і Фірташ - одна команда, але в той же час все буде розтаможено, все буде зроблено як слід, і ніхто у народу України не забере газ, який йому належить. Ніхто!", - Сказала Тимошенко.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь