Переключиться на мобильную версию

Eastone і Фонд Пінчука проведуть 5-й Український ланч на тему: Криза: шляхи подолання

Назад к разделу Финансы
Під час проведення Всесвітнього Економічного Форуму в Давосі міжнародна інвестиційно-консалтингова компанія Eastone і Фонд Віктора Пінчука проведуть 5-й Український ланч на тему: Криза: шляхи подолання.
До Пінчука в Давосі прийдуть Сорос та Яценюк
До Пінчука в Давосі прийдуть Сорос та Яценюк
pinchukfund.org

Український ланч відбудеться 30 січня в Morosani Schweizerhof Hotel у Давосі, повідомляє Фонд Віктора Пінчука.

Головною темою обговорення  стане нова архітектура міжнародних економічних і фінансових відносин, яка формується під впливом кризи. Учасники дискусії спробують дослідити еволюцію глобальних викликів і їхній вплив на Україну, знайти оптимальні шляхи зміцнення транснаціональної співпраці відповідно до вимог сучасних реалій, а також визначити концепцію подальшого економічного розвитку України у глобальному контексті з урахуванням нових ризиків і нових можливостей.

Основними доповідачами українського ланча виступлять Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської і міжнародної інтеграції Григорій Немиря; народний депутат України, екс-спікер парламенту Арсеній Яценюк; фінансист, інвестор і філантроп Джордж Сорос; відомий колумніст газети New York Times Томас Фрідман. Модератором дискусії буде екс-комісар ЄС з зовнішніх зв’язків, канцлер Оксфордського університету, співголова Міжнародної Кризової Групи (International Crisis Group) Кріс Паттен.

У зібранні візьмуть участь більше 200 представників провідних світових компаній, політики і громадські діячі з України, Росії, США, Німеччини, Франції та інших країн, представники українських і міжнародних ЗМІ.

Український ланч у Давосі, який проводиться вже вп’яте з 2005 року, став традиційним заходом, що відбувається під час Всесвітнього Економічного Форуму, і однією з найбільш впливових міжнародних подій, покликаних сформувати думку світової еліти про тенденції у політичному, економічному і інвестиційному середовищі України.

Як повідомлялося, 29 січня Фонд Віктора Пінчука проведе у Давосі Другий Круглий стіл з питань доброчинності під назвою Від Філантрокапіталізму до Філантрокризи? у якому візьмуть участь Тоні Блер, Білл Клінтон і Мухаммед Юнус.

Корреспондент.net

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь