Переключиться на мобильную версию

У Давосі відкривається Всесвітній економічний форум

Назад к разделу Финансы
Сьогодні, 28 січня, у швейцарському Давосі відкривається 39-ий Всесвітній економічний форум. Головною темою форуму, який проходитиме із 28 січня по 1 лютого, є формування світу після кризи.
39-ий Всесвітній економічний форум
39-ий Всесвітній економічний форум
АР

Як повідомляє Фонд Пінчука, більш ніж 2500 учасників із 96 країн світу, включаючи рекордне число глав держав і урядів, збиратимуться на засідання в Давосі: на цих зустрічах ключові міністри фінансів, закордонних справ, торгівлі та енергетики приєднаються до глав неурядових організацій, громадських діячів і релігійних лідерів.

Крім розгляду питань, що стосуються кризи, шляхів її подолання і "перезапуску" світової економіки, у програмі щорічного міжнародного форуму також виділено декілька взаємопов'язаних глобальних загроз, включаючи зміну клімату, продовольчу безпеку і раціональне використання водних ресурсів.

На зустрічі буде розглянуто питання, в яких організаціях відчуває необхідність світ для співпраці і протистояння глобальним викликам, а також питання про підвищення етики бізнесу як конструктивного соціального гравця.

Програма Форуму проводиться за шістьма напрямками, що займають перші позиції у світовому порядку денному 2009 року. До них відносяться: Стабілізація фінансової системи та відновлення світового економічного зростання, забезпечення ефективного управління на світовому, регіональному та національному рівнях на тривалий період, відповіді на виклики економічної стабільності та розвитку, Формування цінностей та принципів управління після кризи, Стимулювання нової хвилі зростання за допомогою інновацій, науки і технологій та Аналіз наслідків для бізнес-моделей у різних сферах виробництва.

Співголови:

Кофі Аннан, Генеральний секретар ООН (1997-2006), член Ради засновників ВЕФ; Стівен Грін, Голова групи компаній HSBC Holdings, Великобританія; Ананд Махіндра, Віце-президент та Керуючий директор Mahindra & Mahindra, Індія; Руперт Мердок, Голова та Генеральний директор News Corporation, США; Марія Рамос, Генеральний директор групи Transnet, Південна Африка; Жерона Ван дер Веєр, Виконавчий директор Royal Dutch Shell Plc; Вернер Веннінг, Голова ради директорів Bayer, Німеччина.

Із рекордного числа світових лідерів, які беруть участь у Форумі, прем'єр-міністр Китайської Народної Республіки Вен Жібао, а також прем'єр-міністр Російської Федерації Володимир Путін виступлять перед присутніми у день відкриття ВЕФ.

Ангела Меркель, Федеральний канцлер Німеччини, Гордон Браун, прем'єр-міністр Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії і Таро Ассо, прем'єр Японії виступлять на сесійних засіданнях Форуму.

У групу державних діячів входять 41 глава держав і урядів, 17 міністрів фінансів, 19 голів національних банків, 22 міністри торгівлі, 16 міністрів закордонних справ, 15 міністрів енергетики та охорони навколишнього середовища, 9 уповноважених комісарів ЄС та глави 30 міжнародних організацій.

Нагадаємо, 29 січня Фонд Віктора Пінчука проведе в Давосі Другий Круглий стіл із питань благодійності, в якому візьмуть участь Тоні Блер, Білл Клінтон і Мухаммед Юнус.

Як повідомлялося, 30 січня міжнародна інвестиційно-консалтингова компанія EastOne і Фонд Віктора Пінчука проведуть 5-ий Український ланч на тему: Криза: шляхи подолання.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь