Переключиться на мобильную версию

У розпал кризи половина людей у світі працюватиме за $ 2 в день

Назад к разделу Финансы
За оцінками Міжнародної організації праці, число робітників, яких відкинуто за межу бідності, і при якій заробіток не перевищує 2 $ на члена сім'ї, може досягти 1,4 млрд осіб, або 45% від загального числа працюючих.

За даними МОП, у 2008 році найвищий рівень безробіття спостерігався в Північній Африці та на Близькому Сході - 10,3% і 9,4% відповідно. У середньому по країнах колишнього соцтабору та СНД було 8,8%. Менше безробіття було зареєстровано в Африці (район Сахари) - 7,9% і в країнах Латинської Америки - 7,3%. Найнижчий рівень безробіття спостерігався у Східній Азії -  3,8%.

У країнах Євросоюзу безробіття виросло до 6,4% і досягло 32,3 млн осіб. Крім того, працевлаштуватися в Європі стало ще важче. Поки країни Азії активно створювали робочі місця (на них припадає 57% від усіх нових варіантів працевлаштування), у Євросоюзі було ліквідовано майже 900 тис. робочих місць.

Нагадаємо, напередодні ряд найбільших компаній Європи та США заявили про готовність до масових скорочень робітників. У загальній складності без роботи ризикують залишитися більше 70 тисяч осіб.

Як повідомлялося, за прогнозами МОП, можуть стати безробітними 50 млн осіб по всьому світу.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь