Переключиться на мобильную версию

В Україні на 75% збільшили граничну ціну на газ для промисловості

Назад к разделу Финансы
Національна комісія регулювання електроенергетики прийняла рішення збільшити граничний рівень ціни на природний газ для промислових споживачів, а також бюджетних організацій на 75,37% - до 2020,25 грн за тисячу кубів газу.

Як повідомляється, тариф не враховує ПДВ, збору у вигляді цільової надбавки, тарифу на транспортування і поставку, витрат на реалізацію імпортного газу НАК Нафтогаз України.

НКРЕ також окремо встановила граничний рівень ціни на газ для підприємств гірничо-металургійного комплексу та хімії на рівні 1899,25 грн (без урахування ПДВ, збору у вигляді цільової надбавки, тарифу на транспортування і поставку, витрат на реалізацію імпортного газу НАК Нафтогаз України).

У Нацкомісії уточнили, що окреме встановлення граничного рівня цін на газ для хімічних підприємств та підприємств ГМК здійснюється згідно з меморандумом, підписаним між цими підприємствами і урядом України.

Граничний рівень ціни на природний газ для промспоживачів і бюджетних організацій з 15 листопада 2008 року становив 1152 гривень за 1 тисячу кубометрів (без урахування ПДВ, збору у вигляді цільової надбавки, тарифу на транспортування і постачання).

Як повідомлялося, промисловим і прирівняним до них споживачам поставляється природний газ імпортного походження.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь