Переключиться на мобильную версию

Кабмін переведе Сумську область на альтернативні джерела енергії

Назад к разделу Финансы
Кабінет Міністрів на позачерговому засіданні в четвер розгляне проекти з переходу Сумської області на альтернативні джерела енергії.
Прем'єр заявила, що половину споживаного Україною газу можна замінити альтернативними джерелами енергії
Прем'єр заявила, що половину споживаного Україною газу можна замінити альтернативними джерелами енергії
АР

Про це сказала прем'єр-міністр Юлія Тимошенко, відкриваючи засідання уряду.

Зокрема, на засіданні планується розглянути проект організації виробництва та використання місцевих поновлюваних видів палива в Сумській області на 2009-2015 роки (використання деревини, соломи як альтернативних джерел енергії), а також проект реконструкції системи теплопостачання Шостки (Сумська обл.) З переходом водопровідних і парових котлів на альтернативні види палива.

На сьогоднішньому засіданні прем'єр заявила, що половину споживаного Україною газу можна замінити альтернативними джерелами енергії.

Крім того Тимошенко зазначила, що щочетверга будуть проходити спеціальні засідання Кабміну, де одним з їхніх головних питань буде питання забезпечення енергетичної незалежності та диверсифікації надходження енергоресурсів.

Відповідно до закону "Про альтернативні джерела енергії", такими джерелами є, зокрема, поновлювані джерела енергії, до яких належить сонячна, вітрова, геотермальна енергія, енергія хвиль і припливів, гідроенергія, енергія біомаси, газ з органічних відходів.

Нагадаємо, 22 січня перший віце-прем'єр Олександр Турчинов, задекларував плани уряду про перехід на альтернативні види палива.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь