Переключиться на мобильную версию

Гроші на зарплату медикам Києва уже переведено

Назад к разделу Финансы
Заборгованість з виплати зарплати столичним медикам погашено, гроші уже переведено.
Київські медики незабаром отримають свої зарплати
Київські медики незабаром отримають свої зарплати
1plus1.ua

Про це заявила співголова фракції Блок Леоніда Черновецького та керівник постійної комісії Київради з питань охорони здоров'я та соціального захисту Алла Шлапак.

"Сьогодні, 28 січня, наша комісія домоглася повного погашення заборгованостей з виплати зарплат столичним медикам і за спожиті київськими медичними закладами енергоресурси. Гроші уже переведені", - заявила Шлапак.

Також вона повідомила, що очолювана нею комісія планує надати Київському міському голові Леоніду Черновецькому свої пропозиції щодо альтернативних джерел поповнення бюджетів медичних установ столиці.

Шлапак проінформувала, що із метою не допустити погіршення ситуації у столичних медичних установах, 28 січня відбулася нарада з головами постійних комісій районних рад.

"Ми підготуємо пропозиції Київському міському голові та депутатам Київради щодо альтернативних джерел поповнення бюджетів столичних медичних установ. Оскільки більшість голів районних комісій із питань охорони здоров'я найчастіше працюють також головами київських лікарень, я думаю, ми зможемо прийти до конструктивного рішення, яке зможе ефективно працювати і запобігати поглибленню кризи", - сказала Шлапак.

Нагадаємо, столичний медперсонал погрожував влаштувати попереджувальний страйк на своїх робочих місцях через затримку із виплатою зарплат.

У середу, 21 січня, мер Києва Леонід Черновецький провів зустріч в Українському домі з головами столичних клінік, під час якої роздав їм Євангелію.

Київська міська державна адміністрація має намір ввести плату за медичні послуги, що надають городянам комунальні медзаклади, - заявила заступник голови КМДА Ірена Кільчицька.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь