Переключиться на мобильную версию

Ринки: ПФТС потрапив під тиск зовнішнього негативу

Назад к разделу Финансы
У четвер, 29 січня, по ситуації на 13:30, серед компаній, за цінними паперами яких пройшли угоди, зафіксовано спадний рух котувань, повідомляє Fundmarket.
Європейські ринки знижуються у світлі даних про значне зростання безробіття
Європейські ринки знижуються у світлі даних про значне зростання безробіття
reuters

Широкий індекс українського фондового ринку UAI-50 (FundMarket) опустився на 0.08%, досягши рівня в 25.82 пунктів. У той же час, за розрахунками ГК ТАСК індекс ПФТС упав на 0.3% до рівня 277,57 пункту. 

Настрої гравців песимістичні, їх підтримують також і світові майданчики.

Європейські ринки знижуються у світлі даних про значне зростання безробіття. А російські акції - під тиском низхідного тренду цін на нафту, який триває.

До середини дня на ринку зроблено 48 угод обсягом у 9 млн грн.

Стосовно ліквідних паперів варто виділити різке зниження Луцького автомобільного заводу ( ЛуАЗ) (ПФТС: LUAZ) на -67.53% після майже двократного зростання напередодні. Виділимо також зниження ВАТ Алчевський металургійний комбінат (ПФТС: ALMK) на 2.60%, ВАТ Сумське машинобудівне НВО ім. Фрунзе (ПФТС: SMASH) на 2.41%, ВАТ Дніпрошина (ПФТС: DNSH) на 25%, а акції Західенерго (ПФТС: ZAEN) впали в ціні на 0.83%.

Піднялися акції наступних емітентів: ВАТ Металургійний комбінат Азовсталь (ПФТС: AZST) (9.59%), ВАТ Родовід Банк (ПФТС: RODB) (1.25%), Укрнафта (ПФТС: UNAF) (0.49%).

Начальник аналітичного відділу КУА ТАСК інвест в огляді відзначив, що через відсутність позитиву, ринок збереже негативну динаміку, причому зниження може бути сформоване тільки на котуваннях.

Порцією негативу на ринок вилилися статистичні дані українських банків, що публікують свої квартальні збитки. Так, ВАТ Райффайзен Банк Аваль (ПФТС: BAVL) закінчив останній квартал 2008 року зі збитком у 153,2 млн гривень, а Промінвестбанк - зі збитком 338,99 млн гривень. У той же час, АБ Укргазбанк (ПФТС: UGZB) закінчив 4 квартал із прибутком в 76,6
млн гривень.

Нагадаємо, що в Давосі продовжує роботу, під девізом "формування посткризового світу", міжнародний економічний форум. Мірою важливості даного заходу стала і безпрецедентна кількість учасників, серед яких і Рубен Варданян, голова ради директорів Трійки Діалог. Рубен зазначив, що "сформована ситуація у світовій економіці становить серйозну небезпеку для економічної стабільності кожної держави". Він переконаний в тому, що ключем до вирішення сьогоднішніх проблем стане об'єднання зусиль для спільного пошуку шляхів відновлення глобальної економіки, оперативного прийняття рішень і реагування на зміни ".

Американські ринки напередодні "виросли" у середньому на 3% на новинах про збереження облікової ставки на колишньому нульовому рівні. Додатковою опорою для зростання акцій став ухвалений Конгресом США план порятунку економіки, розроблений фахівцями Обами. Передбачені проектом кошти передбачається витратити частково на збільшення бюджетної складової, частково - на податкові пільги.

Dow Jones Industrial Average "виріс на 200,72 пункту (2,46%) - до 8375,45 пункту.

Standard & Poor's 500 за день "піднявся" на 28,38 пункту (3,36%), склавши 874,09.

Nasdaq Composite продемонстрував зростання на 53,44 пункту (+3,55%) - до 1558,34 пункту.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь