Переключиться на мобильную версию

РНБО знову відклала розгляд газових домовленостей

Назад к разделу Финансы
Рада національної безпеки і оборони повторно відклала засідання із розгляду домовленостей з Росією щодо газу, яке заплановано на п'ятницю, 30 січня.
РНБО знову не розглянула газові домовленості
РНБО знову не розглянула газові домовленості
Фото Миколи Лазаренка

Про це повідомили джерела ЗМІ в апараті РНБО.

Згідно із отриманою інформацією, заплановане засідання відкладено через відсутність в країні секретаря РНБО Раїси Богатирьової, яка за дорученням Президента Віктора Ющенка перебуває в Давосі (Швейцарія) для участі в заходах у рамках Всесвітнього економічного форуму.

Джерела також зазначили, що апарат РНБО продовжує роботу із підготовки матеріалів для засідання, а його дату проведення буде визначено після повернення Богатирьової і її зустрічі з Ющенком.

Як повідомлялося, 28 січня Богатирьова відбула до Швейцарії для участі у Всесвітньому економічному форумі. Анонсувалося, що 30 січня РНБО розгляне наслідки газових домовленостей для економіки України. До цього таке засідання планувалося провести 23 січня.

Як повідомляла прес-секретар Президента Ірина Ванникова, Віктор Ющенко прийняв рішення не їхати на міжнародний економічний саміт в Давос і делегував на форум замість себе Богатирьову у зв'язку з економічною ситуацією в країні.

Водночас, юридичний підрозділ Секретаріату Президента вказав на  ряд несправедливих стосовно української сторони положень газових угод, які підписано 19 січня 2009 року в Москві, і заявив про можливість їх перегляду.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь