Переключиться на мобильную версию

Бренсон: Бізнес повинен фокусуватися не тільки на зароблянні грошей

Назад к разделу Финансы
Бізнес повинен все більше фокусуватися на вирішенні соціальних проблем, заявив британський бізнесмен і філантроп, засновник корпорації Virgin сер Річард Бренсон на другому Круглому столі з проблем філантропії, організованому Фондом Віктора Пінчука в Давос.
Бренсон взяв участь у круглому столі Віктора Пінчука
Бренсон взяв участь у круглому столі Віктора Пінчука
farm4.static.flickr.com

"Капіталізм - це єдина економічна система, яка по-справжньому спрацьовує", - підкреслив він, зазначивши при цьому, що негативною стороною капіталістичної системи господарювання є концентрація великих розмірів багатства в руках відносно невеликої кількості людей.
"Не всі ці люди використовують свої кошти для того, щоб створювати нові робочі місця, нові можливості", - вважає Бренсон.

Саме тому, на думку Бренсон, соціальна роль бізнесу так важлива в сучасному світі. "Сучасна компанія має фокусуватися не тільки на зароблянні грошей, але й на вирішенні соціальних проблем, інвестувати в навколишнє середовище".

Бізнесмени можуть привнести в цю сферу не тільки гроші, але й оригінальні бізнес-підходи, зазначив він, навівши приклад компаній, які впровадили технологію виробницта палива з відходів сільськогосподарського виробництва та оголосили нагороду за розробку технології, яка допоможе скоротити викиди в атмосферу.

Як повідомлялося, у роботі другого Круглого столу з проблем філантропії, організованого Фондом Пінчука, взяло участь понад 300 представників ділової і політичної еліти світу, найбільших благодійних фондів і неурядових організацій, корпорацій та венчурних фондів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь