Переключиться на мобильную версию

Кабмін ініціює перегляд антидемпінгових мит на українську металопродукцію

Назад к разделу Финансы
Уряд має намір ініціювати перегляд антидемпінгових мит на українську металопродукцію в Європейському Союзі, США, Канаді, Росії, Мексиці, Туреччині, Венесуелі, Аргентині та Перу.
Уряд має намір ініціювати перегляд антидемпінгових мит
Уряд має намір ініціювати перегляд антидемпінгових мит
day.kiev.ua

Для реалізації цих планів Кабмін доручив Мінекономіки, Мінпромполітики та МЗС у першому кварталі провести переговори про перегляд антидемпінгових мит у США проти декількох видів металопродукції. Зокрема, мова йде про український плоский гарячекатаний прокат (поточний рівень 90,33%), феросилікомарганець (163%) і арматуру (41,69%).

У другому кварталі повинні відбутися переговори про перегляд мит в ЄС проти українських тросів і канатів (51,8%) і безшовних труб (12,3-25,7%), перегляд антидемпінгових мит в Аргентині проти українського плоского холоднокатаного прокату (71,22 %) і гарячекатаного плоского прокату (360 доларів / тонна), в Перу - проти українського плоского гарячекатаного прокату (24,1-59,45%), в Мексиці - проти українського гарячекатаного прокату (46,66-60,1%) і арматури (30,5%).

У третьому кварталі Кабмін доручив міністерствам провести переговори щодо перегляду антидемпінгових мит в Туреччині проти імпорту українського мідного дроту (6,9%), у Венесуелі проти українського плоского гарячекатаного (62,92%) і холоднокатаного прокату (55,01%), у Росії проти імпорту українських труб малого і середнього діаметру (11,4-55,3%) машинобудівного кріплення (21,8%), у четвертому кварталі - провести переговори щодо перегляду антидемпінгових мит в Канаді проти українського плоского та гарячекатаного прокату (63%).

Ще одне доручення стосується скасування або ослаблення антидемпінгових мит у США проти українського плоского обрізного прокату (81,43-237,91%), в Таїланді проти українського гарячекатаного прокату (32,17-71,52%), в Мексиці проти українського феросилікомарганцю ( 51,28%), в ЄС проти українських зварних труб (10,7-44,1%).

Як повідомлялося, у листопаді 2008 року Кабмін підписав меморандум про співробітництво з підприємствами ГМК і хімпрому, взявши на себе зобов'язання активізувати роботу щодо зняття антидемпінгових заходів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь