Переключиться на мобильную версию

Уряд виділив Артекові 35 мільйонів гривень

Назад к разделу Финансы
Уряд виділив з резервного фонду 35 млн. грн. на забезпечення функціонування Міжнародного дитячого центру Артек.
Уряд виділив Артекові 35 мільйонів гривень
Уряд виділив Артекові 35 мільйонів гривень
nr2.ru

Про це повідомила прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко сьогодні журналістам на брифінгу в Кабінеті міністрів.

"Враховуючи, що інженерна інфраструктура Артеку переважно перебуває в аварійному стані - вона багато років не ремонтувалася, тому що в попередні роки держава не виділяла на це гроші, - ми вирішили 35 млн. грн. виділити з резервного фонду Кабінету міністрів і забезпечити в 2009 році проведення капітального й поточного ремонтів", - повідомила прем'єр-міністр.

Як стало відомо, Кабінет міністрів ухвалив сьогодні законопроект про введення спеціального режиму оподатковування для дитячих центрів Артек у Криму та Молодої гвардії в Одесі.  

Прем'єр-міністр розраховує, що цей законопроект буде сьогодні ж спрямований у профільний комітет Верховної Ради для того, щоб його внести до порядку денного засідання парламенту у вівторок, 3 лютого.

Законопроектом передбачається надати пільги з оподаткування прибутку та з податку на додану вартість за видом діяльності, який винятково стосується специфіки спеціальної діяльності дитячих таборів, - Артек і Молода гвардія.

Крім того, за словами Тимошенко, цей законопроект передбачає надання двом дитячим центрам спеціального статусу, відповідно до якого вводиться заборона на перерозподіл, приватизацію й передачу в оренду майна й земель, які належать двом дитячим центрам.

Як повідомляється,  законопроектом пропонується списати всі борги Артеку та Молодої гвардії перед державними компаніями за споживання електроенергії та надання житлово-комунальних послуг.

Крім того, у законопроекті передбачається, що путівки цих двох дитячих таборів будуть фінансуватися державою, а потім будуть надаватися або на пільгових умовах, або безкоштовно дітям-сиротам, дитятам-інвалідам, талановитим дітям.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь