Переключиться на мобильную версию

Збитки Panasonic за 2008 рік перевищують 3,8 млрд. доларів

Назад к разделу Финансы
Виробник електроніки та електротехніки Panasonic закінчить 2008-й фінансовий рік, який завершується в Японії 31 березня 2009 року, із чистими збитками розміром 300 мільярдів єн або 3,3 млрд. доларів.
Збитки Panasonic за 2008 рік перевищують 3,8 млрд. доларів
Збитки Panasonic за 2008 рік перевищують 3,8 млрд. доларів
hunt.mxm.ru

Про це сьогодні повідомили в керівництві компанії.

Як стало відомо, важкий фінансовий стан компанії викликаний падінням попиту на електроніку у світі через економічну депресію й високий курс єни.

У компанії повідомляють, що вперше за шість років, з 2003 року, компанія закінчує рік зі збитками. Різке падіння попиту у світі на електроніку змусило компанію ухвалити рішення щодо закриття двох заводів у Малайзії  та на Філіппінах.

Падіння продажів електроніки у світі через економічну депресію вкрай негативно позначилося на японських виробниках електроніки. Ситуація ускладнюється ще й високим курсом єни, через який прибутки від продажів товарів за кордоном скорочуються при зворотному перерахуванні в національну валюту.

Світові аналітики називають річні баланси компаній за цей рік повним розгромом галузі й пророкують хвилю злиттів великих електротехнічних компаній.

Тільки із четверга чотири найбільші компанії цієї галузі - Toshiba, Panasonic, Hitachi, NEC - оголосили про чисті збитки до кінця фінансового року, раніше аналогічну заяву зробила компанія Sony.

Найбільший розмір збитків в Hitachi - 700 млрд.   єн або 7,78 млрд.  доларів.

В Toshiba вони складуть 280 млрд.   єн або 3,1 млрд.  доларів.

Sony завершить фінансовий рік із чистими збитками в 260 млрд.  єн або 2 млрд.   доларів.

Збитки компанії NEC порівняно невеликі - 30 мільярдів єн або 333 млн.  доларів.

 

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь