Переключиться на мобильную версию

Ъ: Найбільший виробник сиру розпродує активи

Назад к разделу Финансы
З українського ринку сиру йде його найбільший гравець - корпорація Клуб сиру. Власник компанії, ІК Ренесанс Капітал, вже зупинив роботу більшої частини підприємств, а один з найбільших в країні Канівський маслосирзавод - виставив на продаж, пише Коммерсан.
Найбільший виробник сиру розпродує активи
Найбільший виробник сиру розпродує активи
rb.com.ua

Газета відзначає, що до кризи за нього можна було виручити $ 100-120 млн, але зараз, на думку експертів, немає впевненості, що на нього знайдеться покупець.

Про те, що ІК Ренесанс Капітал шукає стратегічного інвестора і готова продати мажоритарний пакет акцій Клубу сиру, у п'ятницю з посиланням на власні джерела повідомило інформагентство Mergemarket (спеціалізується на інформації про угоди M & A).

Про намір компанії вийти з бізнесу з виробництва сиру знає і директор компанії Мілкіленд В'ячеслав Реков: "Нещодавно ми отримали пропозицію про покупку головного підприємства Клубу сиру - Світловодського маслосирозаводу. Але детально ми його ще не вивчили".

Як пише Коммерсант-Україна з посиланням на власні джерела, в Ренесанс капітал пропонують потенційним покупцям 100% акцій Канівського маслосирозаводу і права на ТМ Клуб сиру, а також розглядають можливість злиття підприємства з великим вітчизняним виробником.

За словами джерела газети, покупцю може бути запропоновано також будь-яке з 15 підприємств, що входять у корпорацію, робота яких зараз зупинена. Крім того, газета пише, що рішення про продаж було прийнято влітку. Тоді в компанії було "значно скорочений штат та реструктуризував кредиторську заборгованість".

До кризи 100% заводу з урахуванням премії за ТМ могли б коштувати $ 100-120 млн, відзначає співвласник брокерської компанії Gainsfort Сергій Лесик: "Але прогнозувати дисконт, з яким він зараз буде проданий, якщо взагалі буде, складно".

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь