Переключиться на мобильную версию

Вінський: директора Іллічівського МТП звільнили через корупцію

Назад к разделу Финансы
Причиною звільнення минулого тижня начальника Іллічівського морського торгового порту Геннадія Скворцова є виявлені факти корупції, повідомив міністр транспорту та зв'язку Йосип Вінський.
Вінський: Україна ледь не втратила управління портом
Вінський: Україна ледь не втратила управління портом
24.ua

"Голова комітету з питань боротьби із корупцією направив нам листа з фактами щодо незаконного відчуження землі в порту", - сказав він і додав, що проведена міністерством перевірка підтвердила зазначені комітетом факти.

За словами міністра, на сьогоднішній день безпосередньо у власності порту залишилося лише 20% закріплених за ним земель.

"Де-факто Україна ледь не втратила управління портом", - заявив міністр.

За словами Вінського, проблеми на підприємстві призвели до зриву переговорів із Європейським банком реконструкції та розвитку щодо кредитів на розвиток Іллічівського МТП.

Іллічівський МТП входить до четвірки найбільших українських портів. Підприємство має виробничі потужності, що дозволяють перевозити понад 30 млн тонн вантажів на рік. На території порту розташовано причальну лінію довжиною 6 км із 29 причалами. Іллічівський МТП також має три залізничних в'їзди та три пункти пропуску для автомобільного транспорту.

Як повідомлялося, 29 січня Йосип Вінський звільнив із посади начальника порту Скворцова, призначивши виконуючим обов'язки Андрія Єгорова, колишнього директора Херсонського морського торгового порту.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь