Переключиться на мобильную версию

Антимонопольний комітет задоволений київською владою

Назад к разделу Финансы
Антимонопольний комітет України закрив провадження щодо КМДА, Київського метрополітену і Київпастрансу щодо обґрунтованості підвищення тарифів у громадському транспорті.
Провадження у справі закрито
Провадження у справі закрито
newsru.ua

Відповідне рішення було ухвалено на сьогоднішньому відкритому засіданні Антимонопольного комітету.

Провадження у справі закрито на підставі статті 46 закону про захист економічної конкуренції, оскільки КМДА виконала рекомендації Антимонопольного комітету і своїм розпорядженням № 90 від 28 січня 2009 року, що набуло чинності 30 січня, знизила тарифи на проїзд у громадському транспорті в столиці - до 1, 5 грн в наземному транспорті і до 1,7 грн - у метро.

Зазначену справу було порушено АМК 11 грудня 2008 року.

Київський метрополітен також залишився задоволений процесом переходу на зниження тарифів. Про це повідомив керівник столичної підземки Петро Мірошников.

Щоправда, труднощі залишаються. Підприємству необхідно щодня привозити близько двох тонн дрібних грошей для видачі здачі пасажирам.

Мірошников також повідомив, що всі 165 автоматів продажі жетонів переобладнано для видачі здачі.

При цьому він вважає, що зниження тарифу спровокує недоотримання підприємством близько 100 млн гривень у 2009 році.

Раніше повідомлялося, що сьогодні в Антимонопольному комітеті України буде розглянуто справу про приведення київською міською владою нових тарифів на проїзд у міському транспорті до економічно обґрунтованого рівня.

Із 31 січня жетони на проїзд у столичній підземці подешевшали на 30 копійок і коштують тепер 1,70 гривень. При цьому вартість проїзних значно подорожчала.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь