Переключиться на мобильную версию

Мінпраці заявляє про відсутність заборгованості по заробітній платі

Назад к разделу Финансы
Станом на 1 лютого 2009 року заборгованості по заробітній платі у бюджетній сфері в Україні немає, заявила в інтерв'ю Українському бізнес каналу міністр праці та соціальної політики України Людмила Денисова.
Перераховано дотації до місцевих бюджетів
Перераховано дотації до місцевих бюджетів
dp.ua

"Безперечно, була поточна заборгованість, але на сьогодні із державного бюджету перераховано дотації до місцевих бюджетів, що дозволило вирішити усі питання щодо заробітної плати в бюджетній сфері", - зазначила Денисова.

За словами міністра, безкоштовна гаряча телефонна лінія з питань виплати заробітної плати, яку створено минулого тижня в Міністерстві праці, сприяє посиленню контролю за виконанням трудового законодавства.

Денисова також повідомила, що налагоджено тісну співпрацю з Генеральною прокуратурою, якій передаються матеріали про зафіксовані зловживання. Так, за перші п'ять днів роботи телефонної лінії в Мінпраці зателефонувало 474 особи, при цьому 344 звернення стосувалися саме питань затримки заробітної плати.

Також міністр повідомила, що станом на 1 січня в Україні налічувалося 876 тис. безробітних. На цьому тлі почала рости і кількість вакансій.

"Протягом минулого року безробітних в Україні було 2,5 млн осіб. Ми працевлаштували 1,1 млн людей", - зазначила Денисова. За її словами, лише з початку 2009 року було працевлаштовано 64 тис. безробітних.

Нагадаємо, в грудні 2008 року офіційний рівень безробіття збільшився на 0,7 п. п. і склав 3%, повідомив Державний комітет статистики.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь