Переключиться на мобильную версию

Бессарабський ринок у Києві виставлять на аукціон

Назад к разделу Финансы
Київська міська державна адміністрація вирішила організувати аукціон із продажу права оренди приміщення на території Бессарабського ринку під продовольчий магазин 17 лютого.
Термін оренди - 5 років
Термін оренди - 5 років
nostalgia.org.ua

Про це говориться в повідомленні міськадміністрації.

Приміщення загальною площею 601,5 кв метрів, у тому числі перший поверх - 323,6 кв метри, підвал - 277,9 кв метрів, розташовано на Бессарабській площі, 2.

Стартова ціна лота становить 800 тис гривень, крок аукціону - 50 тис. гривень.

Орендна плата за приміщення першого поверху, за планами адміністрації, повинна становити 100 гривень / місяць за 1 кв метр, за приміщення підвалу - 50 гривень / місяць за 1 кв метр.

Термін оренди - 5 років.

Цільове використання магазину - продаж продтоварів, причому в асортименті магазину повинно бути не менше 20 найменувань товарів споживчого кошика із націнкою не більше 5-10%.

Аукціон проводитиме Київська міжнародна фондова біржа.

Він відбудеться у приміщенні Бессарабського ринку, початок - о 13:00, реєстрація учасників торгів відбудеться із 10:00 до 12:50 також у приміщенні ринку.

Для участі в аукціоні бажаючі фізособи повинні надати паспорт та ідентифікаційний код, юрособи - копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, печатку та інші документи.

Адміністрація має намір провести громадські слухання для визначення назви продмагазину в приміщенні Бессарабського ринку.

Нагадаємо, до цього Київрада прийняла рішення продати службові автомобілі з аукціону, а виручені кошти направити до міського бюджету.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь