Переключиться на мобильную версию

Банк Японії купить у банків акції на $ 111 млрд.

Назад к разделу Финансы
Сьогодні, 3 лютого, Банк Японії оголосив, що розпочне купувати акції, які перебувають у власності фінансових інститутів, щоб зміцнити баланси банків і знизити їх залежність від фондового ринку.
Японська єна
Японська єна
time-clock.biz

Як повідомляється, всього передбачається купити акції на 1 трлн. єн ($ 111 млрд.) в період до квітня 2010 року, а потім продати їх до 2017 року, говориться в повідомленні ЦБ. 


Під програму підпадають акції, які мають рейтинг не нижче BBB -і мають достатню ліквідність.


Варто зазначити, що Японські банки менш, ніж інші, постраждали від першої хвилі кризи, так як на їх балансах було мало облігацій, пов'язаних з американською іпотекою.


Однак падіння ринку акцій Японії (фондовий індекс Nikkei 225 втратив в минулому році 42%) означає, що багато кредитних організацій змушені провести величезні списання.  


Центробанк вважає, що ризики, пов'язані з володінням акціями, для них зберігаються, а це  впливає на стійкість фінансової системи і обсяги кредитування.


Як повідомлялося, японський прем'єр-міністр Таро Асо повідомив про готовність його країни виділити більше 13 млрд. євро на підтримку економік сусідніх держав.

 

 

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь