Переключиться на мобильную версию

Прокуратура змусила Черновецького годувати дітей

Назад к разделу Финансы
У Києві відновили безкоштовне харчування понад одинадцяти з половиною тисяч дітей, які навчаються в школах Деснянського та Голосіївського районів столиці.
Андрієвський домігся свого
Андрієвський домігся свого
obozrevatel.com

Це стало можливим завдяки депутатському зверненню одного з лідерів Блоку Кличка у Київраді, лідера Української селянської демократичної партії Дмитра Андрієвського.

За словами депутата, він отримав офіційну відповідь з прокуратури міста Києва. У листі правоохоронці підтвердили факт припинення харчування шести з половиною тисяч учнів у 31 навчальному закладі Деснянського району. Також прокуратура виявила зменшення вартості безкоштовного харчування в Голосіївському районі, внаслідок чого, без якісних обідів залишилися понад п'ять тисяч дітей.

Після втручання правоохоронних органів повноцінне харчування дітей було відновлено.

"Перевірка також виявила скорочення витрат по захищеним статтям бюджету в сфері освіти. Сьогодні Прокуратурою міста Києва внесено розпорядження Голові Київської міської державної адміністрації, що знаходиться на розгляді", говорить Дмитро Андрієвський.

На переконання політика, нестача коштів для безкоштовного харчування дітей - перші ластівки колапсу, якого зазнала економіка Києва. 

" Більш ніж п`ятимільярдне недовиконання бюджету минулого року – безглузда регуляторна політика, електоральний популізм, неспроможність  сформувати бюджет на 2009 рік – все це рано чи пізно мало призвести до негативних наслідків. Проблем щодня стає більше, а Черновецький, схоже, зовсім втратив контроль над містом. Столична влада починає жити за принципом "після нас – хоч потоп", додав Дмитро Андрієвський.

Нагадаємо, депутат Андрієвський розкритикував владу Києва, яка не змогла підготувати проект столичного бюджету-2009 в передбачені терміни.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь