Переключиться на мобильную версию

Мінпаливенерго: Угорщина блокує постачання електроенергії з України

Назад к разделу Финансы
Угорщина блокує постачання електроенергії з України. Про це сьогодні заявив журналістам перший заступник міністра палива та енергетики Олег Бугайов.
Мінпаливенерго: Угорщина блокує постачання електроенергії з України
Мінпаливенерго: Угорщина блокує постачання електроенергії з України
lenta.ru

За його словами, оператор енергосистеми Угорщини - MAVIR не погоджується із запропонованим українською стороною розподілом транскордонної потужності між постачальниками електроенергії.  
"MAVIR в односторонньому порядку блокує перетік електроенергії з української енергосистеми", - сказав заступник міністра.

Він зазначив, що через дії MAVIRа з початку 2009 р. українська електроенергія поставляється в Угорщину виключно транзитом через Словаччину та Румунію. Експорт електроенергії безпосередньо з України в Угорщину не здійснювався навіть у період відсутності поставок природного газу з Росії до Угорщини.

Заступник директора держпідприємства Укрінтеренерго Ірина Тихончук повідомила журналістам, що блокування MAVIRом поставок не відбилося на обсягах експорту української електроенергії в країни Європи.

За її даними, постачання електроенергії з острова Бурштинської ТЕС в Угорщину, Словаччину та Румунію в січні 2009 р. склали близько 320 млн. кВт / ч, що відповідає об'єму поставок у січні 2007 р. У порівнянні з січнем 2008 р. вони скоротилися лише на 10 -11% через зниження промислового виробництва в Європі і падіння попиту на електроенергію.  

Як повідомлялося, у січні енергогенеруюча компанія Східенерго, яка входить до Донбаської паливно-енергетичної компанії бізнесмена Ріната Ахметова, підписала контракт на експорт електроенергії в Угорщину.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь