Переключиться на мобильную версию

Рада проголосувала за виділення 5,75 млрд. на реформування ЖКГ

Назад к разделу Финансы
Верховна Рада України має намір виділити 5,75 млрд. гривень на реформування житлово-комунального господарства при реалізації загальнодержавної програми реформування і розвитку ЖКГ на 2008-2012 роки.
Рада проголосувала за виділення 5,75 млрд. на реформування ЖКГ
Рада проголосувала за виділення 5,75 млрд. на реформування ЖКГ
ruvr.ru

За прийняття в першому читанні законопроекту Про загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2208-2012 роки проголосував 391 депутат.

Проект закону передбачає виділення 4069 млн. гривень на реалізацію пілотних проектів у сфері оновлення житлового фонду та ЖКГ, спрямованих на вдосконалення систем управління житловим фондом, зменшення питомих показників використання енергетичних і матеріальних ресурсів, впровадження інноваційних технологій у сфері ЖКГ.

У законопроекті також передбачено виділення 1597 млрд. гривень на здешевлення кредитів для реалізації інвестиційних проектів відповідно до пріоритетів розвитку житлової сфери і ЖКГ, 39 млн. гривень - на проведення наукових досліджень та розробку науково-технічних проектів з питань перспективного розвитку ЖКГ, 27,7 млн. гривень - на нормативно-правове забезпечення виконання програми, а також 17,5 млн. гривень - на забезпечення проведення роз'яснювальної роботи серед населення з питань реформування і розвитку ЖКГ.

Ініціатором законопроекту виступив Кабінет міністрів, він був зареєстрований у Раді 19 серпня минулого року.

Розробка законопроекту обумовлена необхідністю внесення змін і доповнень в загальнодержавну програму реформування і розвитку ЖКГ на 2004-2010 роки, затверджену 24 червня 2004 року.
Нагадаємо, що в липні 2008 року Кабмін вирішив виділити 4 млрд. гривень для реформування ЖКГ.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь