Переключиться на мобильную версию

Рада проголосувала за виділення ще 32 млрд. на реформування ЖКГ

Назад к разделу Финансы
Верховна Рада має намір виділити 32 млрд. гривень на реалізацію загальнодержавної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009-2013 роки.
Рада проголосувала за виділення ще 32 млрд. на реформування ЖКГ
Рада проголосувала за виділення ще 32 млрд. на реформування ЖКГ
novosti.err.ee

За прийняття в першому читанні законопроекту Про внесення змін до закону Про загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2004-2010 роки проголосували 354 депутати.  

Згідно з законопроектом, 2,1 млрд. гривень буде виділено на створення системи ефективного управління житлом та підприємствами ЖКГ, розвиток системи держрегулювання природних монополій у сфері виробництва і надання житлокомунпослуг, а також на технічне переоснащення ЖКГ, скорочення питомих показників використання енергетичних і матеріальних ресурсів на виробництво житлокомунпослуг .

31961 млрд. гривень буде виділено на стимулювання реалізації інвестиційних проектів у сфері ЖКГ, забезпечення оснащення існуючого житлового фонду лічильниками на використання гарячої води і теплоенергії, сприяння при розробці та реалізації пілотних проектів у ЖКГ, спрямованих на удосконалення системи управління житловим фондом.

Крім того, в цю низку заходів входить надання держпідтримки для реалізації інвестпроектів з технічного переоснащення та капремонту житлових будинків, часткове погашення основної суми кредитів, а також розробка інституційного механізму взаємодії з міжнародними фінустановами та донорськими організаціями через ресурсний центр інституційного розвитку.  

Також, Рада доручила комітету з питань будівництва, містобудування, житлово-комунального господарства та регіональної політики об'єднати цей законопроект з прийнятим раніше законопроектом № 3063 Про загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2008-2012 роки.

Як уже повідомлялося, за ухвалення законопроекту № 3063 сьогодні проголосував 391 депутат. Він передбачає виділення 5,75 млрд. гривень на реформування ЖКГ в 2008-2012.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь