Переключиться на мобильную версию

Ъ: Бізнес з річним оборотом до 1 млн. грн. переведуть на єдиний податок

Назад к разделу Финансы
Держкомітет з питань регуляторної політики та підприємництва ініціює збільшення граничного рівня річного обігу платників єдиного податку у два рази - до 1 млн. грн. і максимальної ставки єдиного податку - з 200 грн. до 500 грн., повідомляє газета Коммерса.
Олександра Кужель
Олександра Кужель
focus.in.ua

Голова Держкомітету з питань регуляторної політики та підприємництва Олександра Кужель вчора заявила Ъ, що 9 лютого комітет подасть на схвалення прем'єр-міністру Юлії Тимошенко законопроект про зміну спрощеної системи оподаткування.

Комітет пропонує збільшити граничний річний обіг фізичних осіб-підприємців з 500 тис. грн. до 1 млн. грн., а максимальну ставку податку - з 200 грн. до 500 грн. Для юридичних осіб максимальну планку обігу піднімуть з 1 млн. грн. до 3 млн. грн., пише видання.

Система збору податків для юросіб залишиться незмінною: 6% від суми доходу від продажу продукції без урахування акцизного збору в разі сплати ПДВ; 10% від суми доходу від продажу продукції за винятком акцизного збору у разі включення ПДВ в єдиний податок.
"Підприємець добровільно зможе прийти в податкову з проханням збільшити власний обіг, і тоді в нього змінюється шкала оподаткування", - сказала журналістам газети Кужель. За її словами, щоб виключити мінімізацію сплати податків через єдиний податок, пропонується перевищення граничного обігу обкладати за 15-відсотковою ставкою.   

На травень 2008 року було зареєстровано 2 млн. фізичних осіб, які сплачували в місцеві бюджети єдиний податок.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь