Переключиться на мобильную версию

В Україні кредити на купівлю автомобілів видає лише один банк

Назад к разделу Финансы
На сьогоднішній день лише один банк з 50-ти лідерів ринку кредитує купівлю авто у національній валюті, повідомляє Простобанк Консалтинг.
Автокредити зникають слідом за іпотечними
Автокредити зникають слідом за іпотечними
reuters

 За даними компанії, сьогодні з 50-ти банків на ринку кредитування залишилося лише одна пропозиція кредиту на новий автомобіль (іномарки і вітчизняні авто) у національній валюті - банк Форум приймає заявки на кредити з початковим внеском у розмірі 50%, під 29,80% і 29,29% реальних річних терміном на три та п'ять років відповідно.

Разом з тим, кілька установ видають позики на певні марки авто за домовленістю з партнерами-автосалонами.

За даними компанії, найбільше кредитних пропозицій на ринку за нецільовими позиками готівкою. Їх пропонують чотири банки. Така ситуація пояснюється тим, що ставки по таких кредитах вищі, ніж по автокредитах, а суми менші. Тому нецільових кредитів готівкою криза торкнеться в останню чергу.

Незважаючи на явне погіршення ситуації з кредитами, експерти стверджують, що до дна банківської кризи ще далеко.

"Дно банківської кризи можна очікувати у квітні місяці, після чого активність банків на ринку кредитування населення зросте, адже існувати тільки за рахунок депозитів не зможе жоден банк. У лютому можна чекати невелике зростання ставок за кредитами на 1-2 процентних пункти, а кількість пропозицій за кредитами, швидше за все особливо не зміниться ", - вважає фінансовий аналітик компанії Простобанк Консалтинг Мирослава Гудзь.

Раніше Простобанк Консалтинг повідомляв, що сьогодні два банки з 50-ти лідерів на ринку кредитування пропонують кредити у гривні на первинному ринку житла.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь