Переключиться на мобильную версию

Тимошенко пообіцяла розрахуватися за газ вчасно

Назад к разделу Финансы
Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що Україна розрахується за газ, який поставлено Газпромом в січні, у встановлені контрактом терміни.
Тимошенко пообіцяла розрахуватися за газ
Тимошенко пообіцяла розрахуватися за газ
tymoshenko.com.ua

Вона зазначила, що буде виплачено суму трохи більше 200 млн доларів.

"За січень треба буде заплатити трохи більше 200 млн доларів, гроші підготовлено, оплата пройде у терміни, які встановлено контрактом", - заявила Тимошенко.

Крім того, прем'єр повідомила, що уряд має намір звернутися до судів стосовно початку процедури банкрутства облгазів та обленерго, які мають заборгованості за поставлений газ.

"Ми вивчаємо сьогодні і завтра ситуацію про заборгованість обленерго перед Енергоринком, облгазів перед НАК Нафтогаз, і в найближчі тижні буде подано в суди звернення про початок процедури банкрутства для обленерго і облгазів, які заборгували Енергоринку або Нафтогазу, - заявила прем'єр.

Вона підкреслила, що уряд не терпітиме факти заборгованості, тоді як необхідно наповнювати бюджет й розраховуватися за первинні енергоносії.

Як повідомлялося, згідно із підписаними контрактами, Україна повинна розраховуватися за отриманий газ не пізніше 7 числа місяця, що наступає за місяцем, у якому було отримано газ.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь