Переключиться на мобильную версию

Фінляндія може підтримати будівництво Північного потоку

Назад к разделу Финансы
Міністр закордонних справ Фінляндії Олександр Стабб не виключив, що його країна може підтримати будівництво газопроводу Північний потік. "Ми потребуємо Набукко. Я говорю, що нам необхідний Південний потік і, врешті-решт, для нас може також стати необхід.
Nord Stream через Балтійське море з’єднає Росію і Євросоюз
Nord Stream через Балтійське море з’єднає Росію і Євросоюз
Вікіпедыя

Газопровід Північний потік з'єднає газові родовища Росії з країнами Євросоюзу через акваторію Балтійського моря від російського Виборга до німецького Грайфсвальда.

Будівництво першої нитки довжиною близько 1200 кілометрів з пропускною здатністю 27,5 мільярда кубометрів газу в рік має розпочатися в липні 2009 року і почати експлуатуватися наприкінці 2010 року.

Будівництво другої нитки Північного потоку до 2012 року допоможе збільшити його пропускну здатність до 55 мільярдів кубометрів.

Акціонерами компанії-оператора проекту Nord Stream AG є російський Газпром - 51%, німецькі Wintershall Holding і E. ON Ruhrgas - по 20%, а також нідерландська Gasunie - 9%.

Як повідомлялося, за даними дослідження консалтингової компанії AT Kearney, до 2020 року Європа потребуватиме на 70% більше газу.

Для задоволення європейського попиту на газ, існують три перспективні проекти газопроводів: німецько-російський Північний потік, російсько-італійський Південний потік і трубопровід Nabucco, який зв'яже Європу з країнами Центральної Азії в обхід Росії.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь