Переключиться на мобильную версию

Мер Києва знову проігнорував Ющенка і підписав розпорядження про підвищення тарифів

Назад к разделу Финансы
Мер Києва Леонід Черновецький проігнорував Указ Президента і в четвертий раз підписав розпорядження про підвищення тарифів на комунальні послуги для юридичних осіб майже у 5 разів.

"Ви знаєте, що президент видав указ про скасування тарифів, які були підписані 25 грудня. Ми сьогодні підписали розпорядження, яким відновили ці тарифи і одночасно підписали розпорядження для 427 підприємств, яким встановлено тариф на тому рівні, як і для бюджетних організацій", -- заявив на прес-конференції перший заступник голови Київської міськадміністрації Анатолій Голубченко.

При цьому він підкреслив, що до списку з 427 підприємств включено "саме тих, які випускають продукцію, всі інші будуть платити за підвищеними тарифами".

Голубченко також заявив, що нові тарифи для цих 427 промислових підприємств будуть діяти з 1 лютого, а за попередні 2 місяці вони повинні будуть заплатити за підвищеними тарифами, які діяли до цього моменту.

З цією метою дані підприємства повинні зустрітися з представниками Київенерго та Київводоканалу, скласти з ними графіки з реструктуризації заборгованості за цими тарифами з тим, щоб погасити їх протягом року.

Начальник Головного управління цінової політики КМДА Василь Яструбинський заявив, що він поки не може назвати конкретних цифр за тарифами для 427 промислових підприємств, оскільки дане розпорядження зараз проходить процедуру оформлення та реєстрації.

При цьому він також нагадав, що для надприбуткових комерційних підприємств тарифи, як і раніше, залишаються підвищеними майже в 9 разів, оскільки дане розпорядження поки не скасовано указом Президента.

Черновецький підкреслив, що тарифи для промислових підприємств "будуть тільки економічно обґрунтованими".

Разом з тим він заявив, що вислів "економічно обґрунтовані тарифи" - це "від лукавого".

"Ну, немає такого. Немає навіть нормальної ціни на газ. Обґрунтував тарифи сам Господь Бог, тому я їх зараз негайно підпишу", сказав мер

При цьому Черновецький у присутності керівників промислових підприємств підписав розпорядження про тарифи для 427 промислових підприємств.

Нагадаємо, 3 лютого Президент України Віктор Ющенко скасував розпорядження міського голови Києва Леоніда Черновецького про підвищення тарифів на житлокомунпослуги.

Як повідомлялося, з неділі, 1 лютого, Київ вступив у поетапне підвищення цін для населення на житлово-комунальні послуги і послуги за утримання будинків.

Нагадаємо, 20 січня Київська міська державна адміністрація підвищила тарифи на комунальні послуги для 9 категорій комерційних підприємств у 8,55 рази з 16 січня замість встановленого раніше підвищення для 11 категорій підприємств в 9,5 рази з 1 грудня.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь