Переключиться на мобильную версию

ЗМІ: У київських супермаркетах подорожчало м'ясо

За останні 30 днів цього року в супермаркетах Києва помітно підвищилася ціна на свинину, пише Комсомольская правда в Украине.

На сьогоднішній день ціна за один кілограм свинини складає 60-68 гривень, тоді як місяць тому ціна коливалася в межах 50 гривень, пише видання.

Підвищення в ціні торкнулося тільки свинини, а яловичина і курячі стегенця коштують стільки ж, скільки і раніше. Також незначно змінилася вартість ковбас як продукту, виробленого з м'яса, зазначає Комсомольская правда в Украине.

Подорожчання торкнулося також алкогольної продукції. У квітні цього року за 0,5 л. горілки українського виробника просили 18,94 гривні, у травні ціна складає вже 21,82 гривні.

"Ймовірно, це пов'язано з травневими святами. Адже в цей час багато людей вирушають відпочивати на природу - на шашлики. А до м'яса чудово підходить горілка. Коли є попит, зростають і ціни", розповіли виданню продавці столичних супермаркетів.

Як зазначає Комсомольская правда в Украине, у цілому за останній місяць цінова картина в супермаркетах змінилася незначно.

Як повідомлялося раніше, у лютому цього року, експерти прогнозували підвищення вартості хліба в Києві на 15 відсотків.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь