Переключиться на мобильную версию

В Киеве авто сбило велосипедиста и скрылось

Пострадавший в реанимации, у мужчины открытая черепно-мозговая травма.
Яркий цвет крови может говорить о повреждении артерии
Яркий цвет крови может говорить о повреждении артерии
kiev.informator.ua

В столице на улице Фрунзе возле трамвайного депо автомобиль сбил велосипедиста и скрылся. У пострадавшего открытая черепно-мозговая травма. Родственников велосипедиста ищут волонтеры организации Мотохелп.

Об этом сообщает Информатор.

Читай также: Под Киевом сгорел Volkswagen: пострадала беременная женщина

По предварительной информации, едущего на велосипеде парня подрезала проезжающая рядом машина. Он упал на дорогу, разбив при ударе голову. Автомобиль сразу же скрылся с места аварии.

Мужчина находится в критическом состоянии, его поместили в реанимацию. 

“Всех, кто узнал велосипед или знает пострадавшего, просят сообщить его близким, их ждут в БСМП“, - отмечается в сообщени. 

Как сообщалось В Киеве на улице Набережно-Крещатицкая возле метро Почтовая площадь мужчина пытался перебежать 8 полос - погибшему оторвало свод черепа.

Комментариев (52)
Отсортировать по дате Вниз
дикий_Ким    17.09.2018, 21:41
Оценка:  +3
дикий_Ким
prontozaurus    25.06.2018, 23:02
Оценка:  -1
prontozaurus
Навіть якщо припустити, що це так і є, ця обставина не виправдовує того, що можна підрізати або сигналити у спину, щоб пропустив.
Shyrik_22    25.06.2018, 23:02
Оценка:  +1
Shyrik_22
А тобі подобається їхати коли тобі бампер в шию дише ?
Якщо й сигналять то для того щоб пропустив. ВІзьми собі трохи правіше тай їдь. А якщо ти їдеш 3км на годину посеред дороги що тебе об"їхати неможливо, то звісно, будуть сигналити.
Stal-ker    26.06.2018, 01:00
Оценка:  +2
Stal-ker
Прочитайте уважно ПДР. Більшість пунктів написані кров'ю... Треба бути відповідальним - і в першу чергу за своє життя. "Спасіння утопаючих - справа рук самих утопаючих".
Некури    02.07.2018, 19:11
Оценка:  0
Некури
Умер парень, берегите себя! Жизнь одна
Sancho-s    26.06.2018, 14:09
Оценка:  -4
Sancho-s
Улицы Феликса Фрунзе давным давно в Киеве нет, она Кирилловской называется, до ведома авторов статьи
Sancho-s    26.06.2018, 14:09
Оценка:  -2
Sancho-s
Михаила, пардон, перепутал с Орджоникидзе...)))
Shefherd    26.06.2018, 14:07
Оценка:  -1
Shefherd
Только не умный человек будет ехать на велосипеде по дорогам для машин. Те кто ездит по догорам на велике - уже одной ногой в БСП ели не на том свете. Естественный отбор, теория Дарвина....
Shefherd    26.06.2018, 14:07
Оценка:  -1
Shefherd
Вело дорожек нет, но есть ротуары и подземные переходы. Сам всегда по ним катаюсь на приличные расстояния и никаких проблем нет.
Toriano    10.07.2018, 09:55
Оценка:  0
Toriano
Прочитай правила дорожнего движения. Пункт 6. Неуч.
Некури    26.06.2018, 14:07
Оценка:  +4
Некури
Шлем где??
Get2Boss    26.06.2018, 21:46
Оценка:  +2
Get2Boss
Жаль парня, родственников ищут скорее всего, что в реанимации день стоит денег хороших...
И где результаты поиска виновника?
Некури    02.07.2018, 19:11
Оценка:  0
Некури
Умер парень, берегите себя!..
mark_demo    26.06.2018, 09:26
Оценка:  -1
mark_demo
смертники,раз вам не страшно ездить по дорогам-то пожинайте свои плоды
Дром    26.06.2018, 14:07
Оценка:  +2
Дром
а так же ходить, да и прсто дышать...
Vitaliy-vs    26.06.2018, 09:20
Оценка:  +7
Vitaliy-vs
Блин, а я сегодня там днем проезжал на велике к стати и съемочная група стояла.Что я могу сказать в защиту велосипедистов я говорю про адекватных людей, как мы все понимаем есть велосипедисты и водители не адекватные. Во первых наши дороги не дают возможности вести себя адекватно на дороге.
prontozaurus    26.06.2018, 09:20
Оценка:  -8
prontozaurus
Ви взагалі в змозі зрегенувати якусь думку по-чоловічи, тобто щось путнє? Чи перебарбуйте свій нік в рожевий і питання до вашої мозокової діяльності не виникатимуть.
prontozaurus    26.06.2018, 09:20
Оценка:  -5
prontozaurus
згенерувати
prontozaurus    26.06.2018, 09:20
Оценка:  -5
prontozaurus
Перефарбуйте свій нік в рожевий і питання до вашої мозокової діяльності не виникатимуть.
The_woodoo    26.06.2018, 09:28
Оценка:  +3
The_woodoo
Поміняйте свій нік на prontozaurus і питання до вашої мозокової діяльності не виникатимуть.
Нешановний, 9 з 10 людей, які все знають і нав'язливо всіх вчать життю - психічно неповноцінні прищаві задроти. Ідіть десь подьоргайте свого прутня так, щоб Вас ніхто не бачив. Тут публічне місце!
Vitaliy-vs    26.06.2018, 09:20
Оценка:  +3
Vitaliy-vs
Говорю про свой опыт в метре от бордюра такие ямы встречаются что там и автомобиля другого не надо чтоб убиться. Во вторых велосипедных дорожек в Киеве не много их практически нет. В третьих автомобилисты ну скажем в большинстве не уважают велосипедистов я не говорю еще про маршручеков то вообще
prontozaurus    26.06.2018, 09:21
Оценка:  -2
prontozaurus
Оце слова чоловіка! А про метер від бардюра де Ви в ПДР бачили? Нагадайте мені. Хтось колись мені писав навіть про півметри від бардюру.До речі, метер від бардюру - це майже середина смуги.
Vitaliy-vs    26.06.2018, 09:21
Оценка:  +1
Vitaliy-vs
без башни ни раз прижимали к бордюру так что приходилось останавливатся резко чтоб он меня не снес. По этому по дорогам я стараюсь не ездить, приходится по тротуару ездить.
Vitaliy-vs    26.06.2018, 09:21
Оценка:  0
Vitaliy-vs
Итак, ширина велосипедных дорожек и полос. Примечание - Допускается устраивать велосипедные полосы по краю проезжей части улиц и дорог с выделением их маркировкой двойной линией. Ширина полосы должна быть не менее 1,2 м при движении в направлении транспортного потока и не менее 1,5 м при встречном д
Estranged    26.06.2018, 01:00
Оценка:  +9
Estranged
Во-первых, не Фрунзе, а Кирилловская, а во-вторых, не сбило, судя по тексту.
prontozaurus    26.06.2018, 01:00
Оценка:  0
prontozaurus
Ваш крик у пустош, нажаль.
prontozaurus    26.06.2018, 01:00
Оценка:  -2
prontozaurus
Shyrikу_22-му: що мені до вподоби - не твоя справа. ПДР вигадані для того, щоб всі їздили по єдиних правилах, а не як кому подобається. Якщо авто їде 3 км/год. по лівій крайній смузі, то воно повинно притискатися або з'їзжати з дороги, щоб пропустити когось там? ... Отож!
Shyrik_22    26.06.2018, 01:00
Оценка:  -2
Shyrik_22
Прикинь, так і має бути. Все в межах розумного. Нормальні люди так і роблять. І їм дякують за це "аварійкою"
А своєю дією ти створюєш перешкоди для іншого учасника.
Дякуватии Богу, велосипедисти з таким відношенням до інших учасників дорожнього руху мені не траплялися.
prontozaurus    26.06.2018, 01:00
Оценка:  +4
prontozaurus
По-перше: щось я не пам'ятаю в ПДР терміну "нормальньіе люди" і в протоколіах по дтп там такими термінами не користуються.. По-друге: те, що у Вас якоїсь миті немає можливости обігнати "повзучого" велисопеда по правилах, то є проблеми Ваші, а не велосипеда, як і будь-якого іншого учасника руху.
prontozaurus    26.06.2018, 01:00
Оценка:  -1
prontozaurus
Хіба не так?
prontozaurus    26.06.2018, 01:00
Оценка:  -1
prontozaurus
Про "перешкоди для іншого учасника руху": коли Ви рухаєтесь швидше за того, хто рухається поперед Вас по тій же смузі, як Ви дієте, згідно ПДР?
prontozaurus    26.06.2018, 09:20
Оценка:  -1
prontozaurus
"Нормальні люди так і роблять. І їм дякують за це "аварійкою". Ви забули (а може й не знали), що їм дякують за проявлення доброї волі, а не за дотримання ПДР. І як ті, так і інші мають право - згідно ПДР - як не проявляти добру волю, так і не дякувати. То є справа вихованності, а не ПДР,
prontozaurus    26.06.2018, 09:20
Оценка:  +1
prontozaurus
і закон потребує рухатися згідно ПДР, а не ступеню виховання.
Shyrik_22    26.06.2018, 01:00
Оценка:  +4
Shyrik_22
ти не маєш права їхати 3 або 30 км/год в крайній лівій смузі по правилам др якщо в тебе вільні смуги справа.
Із за таких як ти на набережній в Києві в лівій їдуть 70км/г, а в правій (перша смуга) - 100 км/г, тому що вона вільна і хочеться швидше об"їхати телепня, який створив тянучку в третій смузі.
prontozaurus    26.06.2018, 01:00
Оценка:  -2
prontozaurus
Я перепрошую, коли написав "лівій крайній", я мав на увазі праву крайню. Але це суті дискусу не міняє.
Shyrik_22    26.06.2018, 01:00
Оценка:  +1
Shyrik_22
Дай Боже щоб тобі траплялись саме такі люди як ти і з таким відношенням до тебе як в тебе до інших.
Є така категорія людей - "баран". От ти саме з тої категорії, без обід.
Ти дивишся на проблему тільки з 1 сторони, це неправильно.
В мене все, не хочу на тебе тратити свій час.
prontozaurus    26.06.2018, 01:00
Оценка:  -1
prontozaurus
Після скоєння дтп ти зрозумієш, хто з нас баран.
prontozaurus    26.06.2018, 09:20
Оценка:  -1
prontozaurus
Справа в тому, що при читанні ПДР тільки барани щось там вичітують про між строк. Без образ, але вони написані саме так - без чогось про між строк. Там не треба нічого додумувати. Тільки пам'ятати. Вдалої дороги!
РАЗГЕЛЬДЯЙ    26.06.2018, 01:00
Оценка:  +6
РАЗГЕЛЬДЯЙ
Как велосепидист, скейтбордист, водитель автомобиля, водитель танка, и пилот вертолета, скажу.
Все дело в человеке. И там и там бывают неадекваты.