Переключиться на мобильную версию

Сьогодні на Майдані відбудеться фан-ярмарка Thank you, people of Donbass

Сьогодні, 15 вересня, з 18:00 до 21:00 на Майдані Незалежності відбудеться фан-ярмарок під назвою Thank you, people of Donbass. У ході ярмарку кожен охочий зможе придбати футболки з написом Спасибі жителям Донбасу.
У Києві будуть продавати футболки Спасибі жителям Донбасу
У Києві будуть продавати футболки Спасибі жителям Донбасу
facebook.com/spasibodonbassu

Організаторами акції виступили громадський рух Спільна Справа та компанія ProstoPrint. За їхніми словами, акція спрямована на підтримку громадян, переслідуваних владою через свої переконання.

За словами директора ProstoPrint Дениса Олейникова, під час ярмарки, крім футболок, можна буде купити чашки і сумки, які вже здобули широку популярність: Спасибі жителям Донбасу - у різних варіаціях, а також УБОЗ-2012 - "хіт останнього тижня, за мотивами відомих подій".

Крім того, на ярмарку буде представлено новий бренд aZara, присвячений прем'єр-міністру Миколі Азарову. "Микола Янович, коли ви говорите (що завгодно) - у всієї країни піднімається настрій! Ви гідні власного бренду!", - Зазначив Олейников.

За його словами, кількість футболок обмежена. Він також заявив, що акція буде політичною. "Але не про Тимошенко, Ющенка чи Регіони - а про наші свободи, про те, що ми джерело влади, а не "м'ясо" для неї. Про те, що немає гіршої цензури, ніж само цензура, - коли люди бояться носити футболки зі Спасибі. ., примовляючи "ні, вони, звісно, смішні і нікого не ображають ... але як би чого не вийшло", - заявив Олейников.

Власник ProstoPrint також зазначив, що акція буде мирною і законною, тому що буде подана заявка на її проведення у КМДА.

Блоги: Зникла авторки кричалки Спасибі жителям Донбасу. Блог Олександра Данилюка на Корреспондент.net

Раніше міліція порушила кримінальну справу проти ряду посадових осіб компанії ProstoPrint за використання товарного знака до Євро-2012, який вони використовували незаконним чином, друкуючи зображення на одязі та побутових предметах.

Причому в компанії припускають, що обшуки, а також порушення кримінальної справи пов'язані з випуском футболок із написом Спасибі жителям Донбасу.

Корреспондент.net

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь