Переключиться на мобильную версию

Пилипишин вважає, що Господь проводить над ним експеримент

Колишній голова Шевченківської районної державної адміністрації в Києві Віктор Пилипишин вважає, що кримінальною справою проти нього Господь проводить експеримент.
Пилипишин: Важко грати роль німого в цьому кіно
Пилипишин: Важко грати роль німого в цьому кіно
Фото з ​​персональної сторінки Пилипишина на Facebook

Про це Пилипишин написав на своїй сторінці уFacebook.

"Сьогодні у пресі знову прочитав про свою кримінальну справу і про можливість отримання шести років позбавлення волі. Мабуть, Господь проводить наді мною експеримент, - чи вистачить у мене витримки і чи зумію правовими методами в нашій країні захистити свою честь, ім'я та свободу. Важко грати роль німого в цьому кіно!", - написав Пилипишин.

Нагадаємо, що кримінальну справу Пилипишина направлено до суду. Його звинувачують у незаконній передачі у приватну власність одному з товариств будинків на проспекті Перемоги, у результаті чого завдано збитків київській громаді на суму понад 15 млн грн. За такий злочин Кримінальним кодексом України передбачено максимальне покарання до шести років позбавлення волі.

Як повідомлялося, прокуратура Києва затвердила обвинувальний висновок та направила до Голосіївського районного суду столиці кримінальну справу проти колишнього голови Шевченківської райдержадміністрації Віктора Пилипишина.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь