Переключиться на мобильную версию

Спільна справа: У рані Андрія Ореста експерти виявили залишки пороху

Експерти Київського міського бюро судових експертиз виявили залишки пороху в рані Андрія Ореста, який під час конфлікту з невідомими був у футболці Спасибі жителям Донбасу.
МВС: Чоловік отримав поранення внаслідок роботи з перфоратором
МВС: Чоловік отримав поранення внаслідок роботи з перфоратором
Фото Александра Данилюка

Про це заявив у своєму блозі на Корреспондент.net координатор руху Спільна справа Олександр Данилюк.

Як повідомив Данилюк, експерти Олександр Юрченко та Анхем Мікоян під час експертизи встановили, що поранення було завдане вогнепальною зброєю.

Тим часом, як повідомлялося раніше, під час перевірки міліція встановила, що особа, яка називає себе Андрієм Орестом, що заявила про протиправні дії проти себе, насправді є 20-річним жителем міста Кривий Ріг з абсолютно іншим ім'ям. У міліції сказали, що у столицю цей громадянин приїхав відвідати місцеві пам'ятки, живе у знайомих громадян.

Так, за даними міліції, у понеділок, 19 вересня близько 19:30 нібито потерпілий звертався по медичну допомогу в один із травмпунктів Подільського району. Лікарю він повідомив, що отримав травму руки під час роботи перфоратором. Після огляду рани цьому громадянину був поставлений діагноз - колото-рвані рани лівої кисті. За словами травмованого, близько 18: 30, коли безпосередньо отримав травму, він звертався по допомогу до офісу обласної незалежної професійної спілки працівників торгівлі та послуг у Подільському районі. Там його знайомий на ім'я Сергій без пояснень сфотографував пошкоджену руку. На думку потерпілого, саме Сергій, без згоди травмованого, надав інформацію про вигадану подію інтернет-виданням.

Зараз потерпілий написав заяву в міліцію, у якій він просить за фактом отримання травми руки перевірку не проводити.

Корреспондент.net

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь