Переключиться на мобильную версию

ЗМІ: Київські таксисти масово закуповують засоби самооборони

Після серії нападів на таксистів перевізники подбали про власну безпеку та обладнали машини засобами самооборони.
Таксистам служби Мотор видали балончики зі сльозогінним газом
Таксистам служби Мотор видали балончики зі сльозогінним газом
Фото Корреспондент.net

Як пише газета Сегодня, зокрема, у службі таксі Еліт на автомобілях встановлюють спеціальну GPS - систему.

"Ми почали встановлювати в машинах спеціальну GPS-систему, яка може за секунду передати інформацію про потерпілого водія на сервер. Не буду розповідати, як саме ця система працює, щоб злочинці не використовували інформацію. Скажу тільки, що після тривожного сигналу до водія, якому потрібна допомога, приїдуть усі колеги, які знаходяться неподалік, і міліція", - розповідає директор Еліт-таксі Олександр Круліковський.

Таксистам служби Мотор видали балончики зі сльозогінним газом.

"Це найдієвіший спосіб самозахисту. "Таблетка" розташована в непомітному місці, і під час натискання певної комбінації, наприклад, із газу та гальма, вона розпилює газ. Для шахраїв це несподівано, а водій встигає затримати подих. Нашим таксистам уже двічі доводилося користуватися пристроєм. Нападників просто передавали міліції", - запевняють таксисти.

У таксистів, зазначає видання, є також біти та пневматичні пістолети. Ними таксисти намагаються не користуватися. Крім того, у таксистів відпрацьовані правила поведінки з підозрілими особами.

"Якщо я бачу, що людина п'яна і може бути неадекватна, кажу диспетчеру під час поїздки кодове слово. Або ж повідомляю клієнту, що мені треба заїхати на заправку, і намагаюся там непомітно дістати предмети самооборони", - розповідають водії.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь