Переключиться на мобильную версию

Попов зустрінеться з київськими блогерами

У жовтні відбудеться зустріч голови КМДА Олександра Попова з блогерами та користувачами мережі Facebook, які взяли активну участь в обговоренні проекту Стратегії розвитку Києва до 2025 року.
В обговоренні стратегії розвитку Києва взяли участь близько 80-ти тисяч киян
В обговоренні стратегії розвитку Києва взяли участь близько 80-ти тисяч киян
АР

Як йдеться у повідомленні КМДА, київська влада продовжує активно використовувати можливості сучасних інформаційних технологій - блогів і соціальних мереж. Зараз у мережі Facebook (www.facebook.com/kiev2025) і Twitter (www.twitter.com/kiev2025) йде обговорення проекту Стратегії розвитку Києва до 2025 року.

Під час зустрічі планується обговорити не тільки пропозиції блогерів і користувачів Facebook щодо Стратегії, а й механізми співпраці міської влади з інтернет-спільнотою.

"Для мене важливі і дуже цікаві думки київських блогерів і користувачів Facebook, тому я хочу особисто зустрітися з ними і поговорити про майбутнє Києва", - зазначив Попов.

Учасників зустрічі виберуть самі блогери і користувачі Facebook, а також експерти, які беруть участь у розробці Стратегії розвитку Києва. З головою КМДА зможуть зустрітися 20 блогерів, чиї публікації щодо Стратегії наберуть більше коментарів, і 20 користувачів мережі Facebook, чиї коментарі або пропозиції до проекту наберуть найбільшу кількість "лайків" на стіні офіційної сторінки www.facebook.com/kiev2025.

Як повідомлялося, вже близько 80-ти тисяч киян взяли участь у заходах з обговорення стратегії розвитку Києва до 2025 року з моменту початку консультацій.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь