Переключиться на мобильную версию

Глава КМДА Олександр Попов: Якщо ви думаєте, що моя робота всипана цукром, ви глибоко помиляєтеся

Учора, 22 вересня, на Кореспондент.net відбувся чат з політиком, головою Київської міської адміністрації Олександром Поповим.
Попов: Київ має бути найкрасивішою європейською столицею
Попов: Київ має бути найкрасивішою європейською столицею
Фото Таїсії Стеценко

У ході чату чиновник розповів про стратегію розвитку Києва, пообіцяв цієї зими добре палити, запевнив мешканців Харківського району та Позняків, що вони забудуть, що таке неприємний запах по ночах, а також відповів, коли мешканці Троєщини зможуть користуватися метро.

- Добрий день! Чим Ви займалися перед чатом?

- Сьогодні День пам'яті Партизанської слави. Я із самого ранку брав участь у заходах, пов'язаних з покладанням квітів до Вічного вогню. Крім того, сьогодні почав реалізовуватися великомасштабний проект з постачань до Києва нового виду громадського транспорту - автобусів МАЗ і тролейбусів Богдан, які поставлені в рамках проекту Європейського банку реконструкції та розвитку.

- Чи плануєте Ви найближчим часом запускати цілодобові маршрути громадського транспорту?

- Насправді, цілодобові маршрути в столиці існують. Низка маршрутів продовжують працювати навіть в нічний період, але в обмеженому режимі. Режим залежить від пасажиропотоку. Якщо є необхідність запуску маршруту вночі, і якщо є побажання людей, мені доводиться реагувати, давати відповідні доручення. В цілому, серйозних претензій до громадського транспорту в столиці немає, крім зношеності рухомого складу, наприклад у нас 84% трамваїв повністю зношені.

- Чи будуть у Києві нормально палити цієї зими?

- Упевнений, що так. Ми можемо це гарантувати. Але єдине, що ми не можемо гарантувати - це відсутність аварій на теплових мережах. Гарантії проривів холодної та гарячої води немає. Є нормативи, які щороку потрібно виконувати в процесі усунення аварій. Ми будемо дотримуватися цих нормативів. Чому є ризики? Тому що зараз високий знос основних фондів. Щороку кількість аварій в Києві збільшується на декілька відсотків. Цього року після випробування теплових мереж було виявлено на 10% більше слабких місць в тепломережах, тому довелося проводити більше робіт. У цьому році завдяки Київенерго ми реалізуємо проект із заміни теплових ділянок, трубопроводів. Але щоб вирішити цю проблему на 100%, потрібно декілька мільярдів доларів. Сьогодні таких грошей ні в держбюджеті, ані у підприємств немає. Тому ми гарантуємо професійну роботу і підприємств, і комунальних служб, і адміністрації. Але забезпечити стовідсоткову безаварійну роботу неможливо.

- Чи бере мер Черновецький якусь участь в житті міста?

- Леонід Михайлович бере участь у житті міста в частині роботи міської ради. Зараз рада працює і всі рішення, які будуть прийняті, буде підписано мером. Також у телефонному режимі він (Черновецький - ред.) веде консультації з тих чи інших питань.

- Чи будуть ЖЕКи звітувати перед мешканцями про витрачені кошти?

- Найкращий спосіб здійснити контроль за витраченими коштами - це створення Об'єднання співвласників багатоквартирних будинків. І тоді самі мешканці, маючи свій розрахунковий рахунок, зможуть визначити, скільки коштують послуги ЖЕКів, і як правильно спрямувати кошти. Особисто я великий прихильник того, щоб радити киянам переходити на ОСББ. Що стосується звітів ЖЕКів, то вони збирають квитанції, документи, де прописано, на що витрачалися кошти. Кожен мешканець зможе ознайомитися з цим списком. Якщо мешканці з цим списком не згодні, то вони можуть внести зміни. А ЖЕК повинен відреагувати. Законом ця процедура передбачена, потрібні лише ініціативи мешканців. Що стосується звітності, то ми проводимо велику роботу з ремонту прибудинкових територій, ліфтів, освітлення в житлових будинках Києва, та інші роботи з благоустрою. Я звернувся до мешканців будинків, щоб вони висували свої пропозиції. Це щоб я міг відреагувати і правильно використовувати бюджетні кошти. Ці роботи повинні бути виконані якісно. Я готовий прийняти пропозиції по телефону гарячої лінії 1551.

- У будинку по Михайлівському провулку 9А немає гарячої води з 10 травня. ЖЕК пояснює це ремонтними роботами і годує сніданками - вішає оголошення постійно, що через два тижні буде. А немає досі. Як вирішити таку проблему?

- Ця проблема вирішиться сама собою найближчим часом. Роботи пов'язані з підготовкою до опалювального сезону. До 1 жовтня це проблема вирішиться на 99%. При цьому ми готові розпочати опалювальний сезон вже 5 жовтня, якщо виникне така необхідність. Всі роботи будуть виконані. Зараз роботи наближаються до завершення. Цього року - як ніколи раніше - було виявлено безліч поривів у мережах, і для їх усунення потрібні значна кількість коштів і часу. Але відсутність води з травня по жовтень - це неправильно, так не повинно бути. При цьому якщо це відомчий будинок, а не комунальний, тоді це інше питання, і його треба вирішувати за допомогою інших важелів.

Я чотири рази брав участь у виборчих кампаніях в іншому місті та перемагав з великою перевагою - 90% і більше. Вважаю,що йти на вибори, розуміючи, що немає
підтримки городян, - неправильно. Зараз про вибори не думаю

- Чи збираєтеся Ви балотуватися на посаду мера на наступних виборах?

- Зараз не можу сказати. Якщо скажу "ні" - це буде неправильно, скажу "так" - невідверто. Все залежить від того, які у мене будуть шанси на перемогу на початку виборчої кампанії, наскільки кияни будуть підтримувати ту політику, яка проводилася останнім часом. Я чотири рази брав участь у виборчих кампаніях в іншому місті та перемагав з великою перевагою - 90% і більше. Вважаю, що йти на вибори, розуміючи, що немає підтримки городян, - неправильно. Зараз про вибори не думаю, я виконую функції глави КМДА. А наскільки добре я їх виконую, про це судити киянам.

- Чи знаєте ви українську мову і чи можете вільно нею розмовляти?

- А я нею завжди і розмовляю. Я, коли прийшов на роботу в КМДА, сказав, що говорити російською не буду. Всі наради та конференції проводжу українською. Ну, якщо бути чесним об'єктивно .... якщо говорити до кінця відверто, то у мене були проблеми з українською. Я ж закінчив школу в Росії. Ну, а зараз проблем немає. Ну, можливо, говорю іноді з якимось русизмом, але у нас половина України так говорить.

Я,коли прийшов на роботу в КМДА, сказав, що говорити російською не буду. Всі наради та конференції проводжу українською

- Доброго дня! Скажіть, чи приберуть торговців з переходів київського метро?

- Там, де є порушення вимог техніки безпеки, санітарних норм - ми обов'язково приберемо малі архітектурні форми. І, звичайно, ми впорядкуємо ситуацію в підземних переходах. Тому що те, що там відбувається зараз, - це ненормальна ситуація. Звичайно, ми не хочемо ущемляти тих, хто торгує в цих місцях, але всі повинні розуміти, що на випадок аварійної ситуації ми як влада повинні мати доступ до тих чи інших об'єктів. Тому все, що суперечить нормативам, ми виправимо.

- Скільки років мешканцям Троєщини чекати довгоочікуваного метро?

- Я Вам дуже вдячний за це питання. Воно у нас зараз одне з найважливіших в плані Стратегічного розвитку міста. По-перше, ми його будуємо, ми будуємо Подільський мостовий перехід, а це вже половина успіху в даному питанні. Зверху цей міст автомобільний, а внизу - метрополітен. Говорячи про норми, за словами експертів, які займаються будівництвом, метро з'явиться протягом 5-7 років. Це великий термін, ми з ним не згодні і шукаємо варіанти для того, щоб будівництво завершилося раніше. Найскладніший етап будівництва - конструкції на правому березі. Водночас, поки ми будуємо метро, ​​ми почнемо проект, який пов'язаний з кільцевою електричкою, яка буде запущена в експлуатацію 4 жовтня. До цього кільця буде прив'язаний трамвай, який йде на Троєщину, щоб приєднати його до електрички не вистачає близько 1,2 км полотна. Цей трамвай допоможе дещо вирішити транспортну проблему району, очікуваний пасажиропотік - від 50 тисяч жителів у день - на наступний рік цей проект запрацює в цьому обсязі. Що стосується того, якою з вулиць пускати метро - Бальзака або Маяковського. Я думаю, що правильно було б і по Бальзака, і по Маяковського. Ми розглядаємо безліч різних варіантів такого рішення, враховуючи фінансову сторону питання. Рішення обов'язково буде знайдено. А поки, вже наступного року мешканці Троєщини зможуть дістатися за годину, або за годину десять-п'ятнадцять хвилин в будь-яку точку Києва - за допомогою трамвая і електрички.

- Метро на Виноградар планують робити вже більш, ніж 30 років. Які є новини в цьому напрямку? Кажуть про 2017 рік.

- Метро на Виноградар - одна і та ж програма, що і метро на Троєщину. У наступному році починаємо роботи в цьому напрямку. Водночас, хочу зазначити, що в грудні ми здаємо станцію Виставковий центр, ще дві станції здамо на Теремках в наступному році, і таким чином, вирішимо проблему будівництва цієї лінії. Хочу, щоб всі розуміли, що це все дуже дорого, близько 600-700 млн гривень, це дуже дороге задоволення, але завдяки підтримці президента, уряду всі плани виглядають реально і оптимістично.

- Чому так довго ремонтують дороги? Крайню ліву смугу на бульварі Шевченка в районі вулиці Пирогова ремонтують третій місяць.

- Це не ремонт дороги, це будівництво п'ятизіркового готелю на бульварі Шевченка. У зв'язку з будівництвом на ділянці і відбуваються роботи з прокладання інженерних мереж. Саме з цієї причини там були розриті траси і частина бульвару. Я візьму це питання під контроль. Я впевнений, що до опалювального сезону роботи на бульварі буде завершено.

- Олександре Павловичу, сьогодні Всесвітній день без авто! Чим приїхали до студії ви?

- Машиною, звісно. Я в такому режимі працюю, я і мої колеги, що ми не можемо собі дозволити ходити пішки або їздити громадським транспортом. Я користуюся мікроавтобусом, який є держвласністю, - машина моєї охорони. Їжджу в одному автомобілі зі своїми охоронцями.

- Чому кількість кіосків, незважаючи на зусилля влади все одно збільшується?

- Ми працюємо в цьому напрямку. У цьому році ми демонтували близько 2000 кіосків. Але я хотів би, щоб це питання вирішувалося спільно з власниками МАФів. Там, де кіоски не відповідають висунутим нормам, ми будемо їх демонтувати. У цьому контексті я хотів би нагадати, що ми займаємося паспортизацією вулиць. В рамках цієї програми ми систематизуємо кількість зелених насаджень, кіосків, урн і т.д. Там, де є можливість розвитку малого бізнесу, пов'язаного з МАФами, кіоски, які відповідають усім вимогам, залишаться. Якщо ні - ми їх демонтуємо.

- Як можна потрапити до Вас на прийом?

- Ось у мене був прийом цього вівторка. Зазвичай я проводжу прийоми по вівторках, але не щовівторка – двічі на місяць. Ось на останньому прийомі у мене було близько десяти осіб. Я ще практикую виїзди районами. Зустрічаюся з людьми і в адміністраціях, і у дворах. Мені ставлять дуже багато питань, і я намагаюся відповідати на всі питання, реагувати. Я вважаю, що найбільш раціональний спосіб швидко донести інформацію - це спілкування з киянами у прямому ефірі. Щопонеділка на телеканалі Київ є півтори години ефіру для такого спілкування. Ми як влада зобов'язані розповідати про те, що відбувається.

- Добрий день! Скажіть будь ласка, коли вирішать питання з Бортницькою станцією аерації: неприємний запах стоїть по ночах з 23:00 і до 5:00-6:00 години ранку. Живу на вулиці Вербицького.

- Дуже скоро ситуація з Бортницькою станцією аерації зміниться. У нас є підтримка уряду в цьому питанні. Крім того, в найближчий період ми почнемо реалізацію проекту, згідно з яким буде проведена повна реконструкція сміттєспалювального заводу Енергія. Це буде зроблено за японські гроші, так звані гроші Кіотського протоколу, які Україна отримала три роки тому, але використала не за призначенням. Зараз, після переговорів з японською стороною, можу сказати, що на 99,9% отримаємо значну фінансову підтримку, при якій буде реконструйована технологія очищення та поставлено японське обладнання. Тому питання викидів заводу Енергія буде вирішено. Що стосується Бортницької станції аерації, то протягом двох-трьох тижнів буде завершено розробку проекту, який дозволить за невеликі гроші прибрати неприємний запах. Ми організуємо покриття на тих ділянках роботи станції, де є випаровування, запахи. Забезпечуючи фільтрацію випарів, ми забезпечимо вирішення того важливого ​​завдання, про яке запитував мешканець міста - усунення запаху. Таким чином, протягом півроку, можливо, семи місяців, проблема запаху на станції буде вирішена. Що стосується заводу Енергія, то ця проблема вирішиться не за півроку, бо це великий проект, в який потрібно вкласти чимало грошей. Але і її можна вирішити.

Таким чином, протягом півроку, можливо, семи місяців, проблема запаху на станції буде вирішена. Що стосується заводу Енергія, то ця проблема вирішиться не за
півроку, бо це великий проект, в який потрібно вкласти чимало грошей

- Чому режим роботи київської міської електрички не зроблять таким, як у метро: з 06:00 до 24:00?

- Вона працюватиме стільки, скільки потрібно для надання послуг населенню. Тобто, кільцева електричка буде працювати цілий день. Якщо буде пасажиропотік вночі, буде працювати вночі. Інтервал руху - 15-17 хвилин. При збільшенні пасажиропотоку ми наблизимо роботу електрички до режиму роботи метро. Буде пасажир - працюватиме електричка.

- Біля метро Мінська поставили паркан, захистивши величезну територію навколо Будинку Побуту. Що там відбувається?

- Не знаю, але я запишу, і ми з'ясуємо це питання. Я вам зізнаюся, мені неприємно про це говорити, але бувають такі випадки, що нам доводиться втручатися в конфліктні ситуації з будівництвами об'єктів, які почалися кілька років назад. Так, є рішення про виділення землі, підготовлена ​​документація. Потім муніципалітет дає дозволи на такі будівництва. І нам доводиться втручатися, щоб зупинити будівництво. Я пам'ятаю понад десяток таких випадків.

- Чи повернуть киянам стадіон Старт, який вирішили забудувати? Хто дав право синові Азарова купити землю стадіону за $ 30 за сотку, змінивши призначення землі?

- Я в цьому глибоко сумніваюся, я впевнений, що сім'я Азарова не має до цього проекту жодного відношення. Йдеться про те, що ми повертаємо ці об'єкти і будемо повертати. Ми на рівні судових інстанцій повернули місту близько 1500 га землі, яка була виділена на території зелених зон нібито сотням киян, а насправді кінцевими власниками землі виявилася обмежена кількість ділків. Робота проведена величезна, ми будемо продовжувати це робити, це стосується об'єктів комунальної власності. Рішення стосуються активів на кілька мільярдів гривень. Останнє рішення стосується магазину Сяйво: у листопаді ми відкриємо сучасну книгарню. Хоча зараз представники бізнесу, які там раніше працювали, хочуть знову взяти під контроль цей об'єкт, мітинги проводять. Наша думка - все повинно залишатися у власності міста.

- Яка ситуація з фінансуванням програми Доступне житло для вчителів - 50% на 50%? Програма не фінансується! Чи будуть позитивні зрушення в цьому році?

- Будуть позитивні зрушення. Це постійна проблема, і не тільки в Києві. Завдання, які ми на себе брали, будемо виконувати. Програма буде реалізована. Ми вирішуємо питання навіть з проблемних будівництв. Зокрема, інвестори Еліта-Центру отримали цього року 150 квартир. Крім того, чорнобильці цього року отримають 75 квартир. Програма 50% на 50% займає пріоритетне становище в міському будівництві. Ми обов'язково будемо фінансувати цю програму.

- Як довго нас ще будуть "радувати" дороги київських дворів, які виглядають так, ніби після бомбардування?

- Це правда, оскільки в це не вкладали гроші. У цьому році ми отримали підтримку уряду. Нашу ініціативу підтримали. 160 млн гривень ми освоїмо на реконструкції дворів у всіх районах міста. Це стосується внутрішньоквартальних проїздів та дворових територій. Ці роботи вже почалися.

- Чому в Києві нічого не робиться для велосипедистів (велодоріжки, велопарковки)?

- Ця інформація не відповідає дійсності. Хотілося б, звичайно, більшого. Але на всіх дорогах, які ми зараз реконструюємо, а реконструюємо ми їх багато, передбачені велосипедні доріжки. На сьогоднішній день підготовлено проекти, які дозволять збільшити протяжність доріжок до 100 км. Навіть, до речі, в місцях, які ми надалі бачимо як об'єкти для розвитку туризму. Наприклад, найпривабливішим проектом на сьогодні є проект пішохідної та велодоріжки, яка починається від Подолу, пролягає через Андріївський узвіз, Володимирську гірку. Потім будівництво містка, щоб можна було перейти до стадіону Динамо. Закінчити маршрут припускаємо біля Мистецького арсеналу та Києво-Печерської Лаври. Зараз розглядаємо проекти, згідно з якими будемо робити доріжки існуючими трасами. Особливо показова територія Дарниці - проспект Бажана, Дніпровська набережна, вулиця Здолбунівська. Це величезні обсяги будівництва.

- Що відбувається з Гідропарком? Чому забрали орендарів? Хто буде представлений в даному місці?

- Це рекреаційна зона, це означає, що на його території можуть розвиватися проекти, пов'язані з фізкультурою, спортивним відпочинком, оздоровчими моментами. І, природно, там можна відпочивати на пляжах. Там треба навести лад. Бо до останнього часу там була ситуація, коли без будь яких документів хто захотів, де захотів - поставив свій бізнес. Тому були прибрані об'єкти, які побудовані з порушенням законодавства і на які було багато скарг відпочиваючих. Я бачу всю прибережну територію і територію островів як територію, де потрібно розвивати види спорту. Зараз готується багато проектів щодо створення водних клубів, стадіонів. Тому що у Києві є великий потенціал - прекрасні спортсмени, тренери. При цьому потрібно мати і хороші пляжі. Ми зобов'язані розвивати бізнес на підставі потенціалу Дніпра. Крім історичної спадщини, там є великий туристичний потенціал. У майбутньому там буде багато невеликих суден для туризму. Щоб усе було на високому, сучасному рівні, щоб це було зрозуміло жителям Києва і нормально сприйнято архітекторами, ми вирішили провести міжнародний конкурс на отримання ідей, які можуть розвиватися на практиці. На конкурсі будуть представлені архітектори з різних країн, і найкраща ідея, наприклад, на території Парку дружби народів чи островів, у тому числі Гідропарку, буде запропонована для реалізації після обговорення з киянами. Але у нас немає ніяких планів лобіювати чийсь бізнесовий інтерес, будувати якісь будинки або офіси на території, прилеглій до Дніпра. Київ має бути найкрасивішою європейською столицею і застосовувати найсучасніші підходи, і ми йдемо таким шляхом.

У нас немає ніяких планів лобіювати чийсь бізнесовий інтерес, будувати якісь будинки або офіси на території, прилеглій до Дніпра. Київ має бути найкрасивішою європейською столицею і застосовувати найсучасніші підходи, і ми йдемо таким шляхом

- Як ви ставитеся до масової міграції в Київ мешканців України в пошуках заробітку?

- Це констатація факту. Це відбувається, це жителі нашої країни. Можливо, пізніше вони будуть киянами. Але, навіть якщо не будуть, то ми все одно повинні створювати для них умови нормального проживання в Києві, щоб уникнути загрози. Загроза - це додаткове навантаження на школи, медичні заклади, громадський транспорт. Адже гроші як розподіляються - береться статистична чисельність людей, прописаних в Києві (наразі їх близько 2,7 млн) і множиться на вартість одного мешканця. Потім виводиться сума, яку потрібно буде віддати Києву. У столиці зараз більш як 3 мільйони людей, їм усім ми повинні однаково запропонувати послуги з медзабезпечення, освіти. Моя думка така, що ми повинні створити якомога більше робочих місць. І перш за все для киян, а якщо вони виділену кількість робочих місць не займають, то там повинні працювати ті, хто хоче працювати.

- Чому в Києві заборонили проводити акції протесту біля будівель органів влади? Як же стаття Конституції, яка дає свободу зібрань?

- Є різні варіанти політичної боротьби, але вони не повинні зашкалювати за певні моральні пристойності. Справа в тому, що про це ніхто ніколи не говорив, про це ніколи ніде не було вказано. Хтось із наших опонентів десь про це написав, в інтернеті, або ще десь, і ось всі заговорили. Ми нічого такого не обговорювали і не обговорюємо. Періодично до нас надходять пропозиції від різних компаній, які хочуть провести якісь акції, концерти в центрі, і ми багатьом забороняємо. А що стосується вашого питання, то тут немає навіть предмету для дискусії. Я вважаю, що демократичні принципи - це основа для розвитку. Речі, про які ви запитуєте, у нас в умах просто не виникають, ні в мене, ні у моїх колег. Подібних рішень ніхто не приймав, і не прийматиме, повірте.

- Якщо в Києві захочуть провести гей-парад, Ви дозволите?

- Ми ж в демократичній державі живемо. Якщо ми будемо поважати життєдіяльність столиці, то у нас не буде підстав забороняти подібні акції. Я вважаю, що деякі акції Київ не прикрашають. Наприклад, п'ять років біля Верховної ради в серці столиці стояло наметове містечко, де була повна антисанітарія з величезною кількістю щурів. Я вважаю - це нас точно не прикрашає. Всьому має бути розумна межа. Одна справа демократія в класичному вигляді, з іншого боку є інтереси міста, пов'язані з архітектурою, дотриманням громадського порядку і багато інших аспектів, які не можна порушувати. Ось на цьому ґрунті іноді виникали конфлікти. У першу чергу, ми повинні дотримуватися закону.

- Чи не планується розширення меж міста Києва?

- У цьому немає необхідності, бо у нас є домовленість з обласним керівництвом, що ми розробляємо генплан розвитку Києва і Київського регіону одночасно. При цьому ми обговорюємо і приймаємо рішення із задоволення потреб столиці, зокрема, розвиток території, де можуть розташовуватися підприємства, у тому числі комунальні, де можуть бути надалі виділені місця для облаштування кладовищ, розвитку зелених зон та інше. Є також питання розвитку водоочисних споруд. І є ті питання, які хвилюють обласну раду, за якими ми йдемо назустріч. Ми разом з обласною владою подамо проекти на розгляд Кабінету міністрів, і вони будуть затверджені одночасно. У нас немає проблем у взаєминах з обласною владою. А пропозиції, які звучать і від шановних, відомих в столиці людей, щодо розширення меж Києва, вони повинні бути обґрунтованими. У них повинен бути сенс.

- Скажіть, яким буде механізм відбору блогерів для обговорення з Вами Стратегії розвитку Києва 2025? Можливо, Ви відібрали когось? Кого?

- Отримали близько трьох тисяч заявок. Аналізуємо. Прийшло безліч питань. Ті, які стосуються Стратегії розвитку столиці, будуть включені в документ, який ми називаємо Стратегія розвитку Києва до 2025 року. Деякі отримані запитання будуть оформлені як пропозиції, якісь з цих пропозицій стануть інвестиційними. Підбиваючи підсумки кампанії з вивчення пропозицій для розвитку міста, ми обов'язково відзначимо всіх тих, хто взяв участь, в тому числі і шляхом зустрічі з міською владою. Найактивнішим учасникам ми плануємо презентувати квитки на відкриття НСК Олімпійський.

- Як ви оцінюєте роботу своїх колег у Харкові? Маються на увазі Кернес і Добкін.

- Я і не збирався їх оцінювати. Кращу оцінку дадуть харків'яни. З Добкіним у мене давні хороші відносини, у нас навіть є елемент "змагальності" в плані роботи - в хорошому сенсі слова.

З Добкіним у мене давні хороші відносини, у нас навіть є елемент"змагальності" в плані роботи - в хорошому сенсі слова

- Добрий день! Хотілося б дізнатися про долю київського трамвая? Чи є плани його розвитку?

- Я б говорив не тільки про трамваї, а також про тролейбуси. Це екологічно чистий вид транспорту та за собівартістю дешевий вид транспорту. Сьогодні, вводячи в експлуатацію новий рухомий склад, ми обговорювали це питання. Керівники машинобудівних підприємств (Богдан, ЛАЗ) сподіваються, що цей вид транспорту в Києві буде розвиватися. Що стосується трамвая, ми вирішили, що дешевше буде будувати трамваї в Києві, ніж купувати на стороні. Скоро ми оголошуємо тендер на купівлю 10 трамваїв. Як з'ясувалося, вартість одного трамвая не нижча як мільйон доларів. Це дорого, ми можемо побудувати дешевше на базі депо в Дарниці. Ми почали розробку нового вагона. До кінця року побачимо перший робочий варіант і випустимо на лінію. Хочу зазначити, що у нас буде кооперація з Крюківським вагонобудівним заводом. За гроші Кіотського протоколу протягом двох років ми відновимо всі вагони Київського метрополітену. Це стосується і трамваїв. Розвиток трамвайної мережі в Генплані Києва передбачений: і на Лівому, і на Правому березі. Але найбільша проблема - заміна існуючих вагонів, адже рухомий склад майже повністю зношений.

- Чому Ви їздите з охороною? На Вас готується замах або
ви боїтеся киян?

- Це не тільки від мене залежить. Є певні умови. З одного боку ініціатор я, з іншого боку - не я. Коли я тільки почав працювати, ми зіткнулися з безліччю кримінальних моментів, які потрібно було змінити в місті. Це були величезні бізнес-інтереси, це мільярди доларів. Ми зіткнулися з протистоянням. І ця робота триває. Ніколи я не говорив на цю тему [сміється], але, може, коли я вийду на пенсію, я тоді розкажу. Це неспокійна посада, надто неспокійна. І, якщо ви думаєте, що ця робота всипана цукром, ви глибоко помиляєтеся.

- Олександре, де Вам подобається відпочивати найбільше, в країнах СНД або в європейських?

- Відпочивати більше подобається в Україні. Я взагалі рідко виїжджаю за кордон. По-перше, немає часу. По-друге, умови в Києві і в цілому в Україні дозволяють провести відпочинок достатньо ефективно. Свою відпустку в цьому році я провів у Криму та у батьків в Комсомольську в Полтавській області. Була ще поїздка на три дні в Рим з дружиною, але не щоб відпочити, а просто у моєї дружини був ювілей, і це був мій подарунок їй.

Захоплень у мене багато. Я дуже довго і часто грав у футбол, люблю і вболівати, і грати. Ще люблю з'їздити на рибалку, займався також полюванням. Раніше ще
постійно займався плаванням, бігав щоранку

- Розкажіть про себе, про родину, захоплення. Про вас мало знають у Києві!

- Одружений, двоє дітей. Син старший, йому 26, живе в Комсомольську Полтавської області. Працює на Полтавському гірничо-збагачувальному комбінаті, працює за фахом, він гірничий інженер за освітою. До речі, це одне з найбільших підприємств у Європі в гірничорудній галузі. Донька - студентка, навчається на факультеті журналістики. Дружина працювала в дитячому садку, але зараз не працює, оскільки нещодавно син ощасливив нас онуком. Захоплень у мене багато. Я дуже довго і часто грав у футбол, люблю і вболівати, і грати. Ще люблю з'їздити на рибалку, займався також полюванням. Раніше ще постійно займався плаванням, бігав щоранку. Але, останнім часом я в цьому питанні, як кажуть "стратив". Мені дуже подобається Київ. Я іноді виходжу на вулиці, ходжу магазинами, в парки. Нещодавно ходив на хокей, дуже сподобався матч Беркут - Донбас, але, на жаль, наші програли.

Бажаю всім усього найкращого!

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь