Переключиться на мобильную версию

Вагони київського метро оновлять на 50%

Голова КМДА Олександр Попов під час відвідин Крюківського вагонобудівного заводу повідомив, що за півтора-два роки потяги столичного метрополітену оновлять на 50%.
На реалізацію програми витратять 1,6 мільярда гривень
На реалізацію програми витратять 1,6 мільярда гривень
АР
За словами Попова, Київська міськдержадміністрація почала реалізацію масштабної програми оновлення та модернізації рухомого складу громадського транспорту. Угода з реконструкції та модернізації вагонів між Києвом і Крюківським вагонобудівним заводом буде підписана найближчим часом.

"За півтора року за допомогою реалізації програми ми оновимо рухомий склад метрополітену на 50%", - сказав Попов, зазначивши, що реалізація програми - важливий крок у напрямку створення сучасної системи громадського транспорту в Києві.

За його словами, на реалізацію програми витратять 1,6 мільярда гривень, з яких з міського бюджету - лише третина. У ході зустрічі голови КМДА з керівництвом Крюківського вагонобудівного заводу обговорювалися питання можливостей заводу з виробництва вагонів для "легкого" метро.

"Ми сьогодні дуже зацікавлені в такому виді транспорту. Зокрема, вирішується питання будівництва" легкого "метро на Троєщині, що дасть можливість розв'язати транспортну проблему мешканців масиву вже за 3-4 роки", - сказав Попов.

Особливу увагу він акцентував на можливості організації спільного виробництва трамвайних вагонів Крюківським вагонобудівним заводом і підприємствами Києва. За словами голови КМДА, Києву важливо розвивати промисловість міста. Готовність Крюківського вагонобудівного заводу працювати в тісній кооперації зі столичними підприємствами дуже важлива для міста.

Як раніше повідомляли ЗМІ, з 664 вагонів київського метро 187 виробили свій ресурс ще кілька років тому.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь