Переключиться на мобильную версию

Блок Кличка заявляє про зміну у поведінці секретаря Київради після подій довкола Епіцентру

У Блоці Кличка заявляють, що після подій довкола Епіцентру заступник Київської міської голови - секретар Київради Галина Герега змінилася у поведінці при проведенні засідань сесії міськради.
Блок Кличка заявляє про зміну у поведінці секретаря Київради
Блок Кличка заявляє про зміну у поведінці секретаря Київради
Фото КМДА

Про це сказала заступник голови фракції УДАР Віталія Кличка у Київраді Наталія Новак під час прес-конференції у Києві. Новак підкреслила, що Герега відразу після обрання її на посаду секретаря Київради задекларувала, що працюватиме виключно згідно із законом і виключно за регламентом Київради. За словами представника Блоку Кличка, кілька сесій так і було.

"На цій сесії, вже після того, як був "наїзд" на офіс Епіцентру, Герега абсолютно змінила свою поведінку. У нас почалися ті ж моменти, які були при веденні сесії Олесем Довгим, тобто повернення до голосування лише потрібних законопроектів, протягування напівлегітимних проектів рішень, коли вже рішення було проголосоване, але чомусь не сподобалося одному із заступників і групці депутатів. Тобто Герега показала, що вона не незалежна, що нею керують, і що вона почала виконувати ті доручення, заради яких її призначили секретарем Київради", - заявила Новак.

Також вона зазначила, що секретар Київради не має права увесь час вести засідання сесій навіть за дорученням мера.

"Лише коли мер у відпустці, коли мер на лікарняному або коли мер в офіційному відрядженні", - пояснила Новак. Зараз, за її словами, усіх цих трьох складових немає.

"Але Герега продовжує головувати. Незаконно. Показуючи, що у неї є доручення Черновецького, а на якій підставі він доручив - ніхто ніколи не каже", - сказала заступник керівника фракції Блоку Кличка.

Нагадаємо, на початку вересня представники торгівельної мережі Епіцентр заявили, що силовики у масках захопили офіс компанії у Києві і здійснюють виїмку документів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь