Переключиться на мобильную версию

Влада перевірить благоустрій усіх районів Києва

Із 28 вересня комісія Головного управління контролю за благоустроєм почала об'їжджати райони столиці з інспекцією на предмет дотримання вимог благоустрою.

У перший день комісія проінспектувала два райони - Солом'янський та Святошинський. Дніпровський і Дарницький райони міська комісія відвідає 5 жовтня. Оболонський і Деснянський райони - 12 жовтня. Голосіївський та Печерський райони проінспектують 19 жовтня. Останніми перевірять Шевченківський та Подільський райони - 26 жовтня.

Підбиваючи перші підсумки інспекції під час засідання комісії, яке відбулося у Святошинському районі, начальник Головного управління контролю за благоустроєм Сергій Садовий визначив головні проблеми перевірених районів - розриття після аварійних ремонтів теплових і водопровідних мереж. Про це Kievpress повідомили у відділі з питань внутрішньої політики та зв'язків із громадськістю Святошинської РДА.

"Їхав по Солом'янському району, і ніби сорок перший рік перед собою бачив - скрізь суцільні траншеї" - заявив чиновник.

Він повідомив, що в цілому по Київенерго не закриті 434 ордери на розриття, так що це негативне явище стосується не лише згаданих районів, а й усього міста.

Усього рейдовий контроль здійснювався за такими напрямами: ліквідація розриття та благоустрій території, утримання доріг, міжквартальних проїздів, тротуарів, фасадів, вивезення сміття та санітарне очищення території, аварійні контейнери для сміття, розміщення несанкціонованих малих архітектурних форм (МАФів), утримання зелених насаджень, покіс трави та багато іншого. Члени комісії також звертали увагу на самовільне розклеювання оголошень, покинуті авто, покинуті дитячі, спортивні майданчики і зони відпочинку.

У Святошинському районі називалися такі проблемні адреси як вулиці Стеценка, Осіння, Якутська, Жмеринська, Якуба Коласа, Гната Юри, Василя Стуса, Симиренка. На вулицях Вернадського, 71, та Якуба Коласа, 23-Б, після аварійного розриття знищили дитячі майданчики, кричуща ситуація по вулиці Зодчих, 16, і Гната Юри, 14, де дитячі майданчики геть занедбані. На вулиці Коростенській, 5, не ліквідовані провали, не вирішена проблема з утриманням озера Віра.

Сергій Садовий зазначив, що ставитиме питання про неналежне виконання своїх прямих обов'язків певними керівниками підприємств та організацій.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь