Переключиться на мобильную версию

У фракції Кличка обурені курінням київських чиновників КМДА у будівлі адміністрації

Фракція УДАР Віталія Кличка у Київській міськраді вимагає звіту мера столиці Леоніда Черновецького та керівництва Київської міськдержадміністрації про те, як виконується рішення міськради щодо заборони куріння у громадських місцях.
Депутат: Рішення про заборону куріння у громадських місцях виконувати ніхто не збирається
Депутат: Рішення про заборону куріння у громадських місцях виконувати ніхто не збирається
АР

Рішення про заборону куріння у громадських місцях було прийняте у вересні 2008 року.

"Нещодавно комісія Київради з питань охорони здоров'я підтримала таку ініціативу нашої фракції. 6 жовтня на засіданні міськради ми, сподіваюся, зможемо почути від влади, що ж саме зроблено в цій сфері за три роки: скільки накладено стягнень за порушення правил, скільки складено протоколів, проведено перевірок і т. д.", - сказав депутат від фракції Андрія Страннікова.

"Складається враження, що рішення про заборону куріння у громадських місцях прийняли, але виконувати його ніхто не збирається. Про що говорити, якщо в самій будівлі КМДА часто можна побачити курців із сигаретою в руках? Працівники мерії курять прямо біля оголошень про заборону куріння! Аналогічні порушення відбуваються і в районних адміністраціях", сказав Странніков.

На переконання Страннікова, перш ніж наводити порядок по всьому місту, "потрібно розібратися з порушниками у стінах КМДА та інших органів влади".

Депутат підкреслив, що це питання стає особливо актуальним напередодні Євро-2012.

"У тих же європейських столицях сьогодні діє заборона на куріння не лише в суспільних місцях, але і в ресторанах і кафе. А у переважній більшості українських закладів навіть норма про половину місць для відвідувачів, які не курять, на практиці не виконується. Тому сьогодні нам потрібні конкретні і зрозумілі дії з популяризації здорового способу життя. І влада повинна показати приклад - для початку хоча б виконувати свої ж рішення", - сказав депутат.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь