Переключиться на мобильную версию

Депутати Київради на засіданні розглянуть 213 питань

На пленарному засіданні VIII сесії VI скликання, призначеному на 6 жовтня, Київрада планує розглянути 213 проектів рішень.
Київрада розгляне зміни до бюджету міста та до Програми соціально-економічного розвитку на 2011 рік
Київрада розгляне зміни до бюджету міста та до Програми соціально-економічного розвитку на 2011 рік
Фото Таїсії Стеценко, Корреспондент.net

Зокрема, з метою надання фінансової підтримки районним організаціям Червоного Хреста депутати внесуть зміни до програми Соціальне партнерство на 2011-2015 роки і фінансування його заходів у 2011 році. На оплату комунальних послуг та оренду приміщень їм пропонується виділити 214,3 тис. гривень.

Крім того, на порядку денному стоять три проекти рішень про створення органів самоорганізації населення у Деснянському, Дарницькому та Шевченківському районах міста. Останнє об'єднання налічує 28 187 жителів і може стати одним із найбільших у Києві.

Блок питань містобудування та землекористування буде присвячений питанням надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки або відмови у наданні таких дозволів.

23 червня Київрада ухвалила рішення Про внесення змін до Тимчасового порядку передачі (надання) земельних ділянок у користування або у власність у м. Києві, згідно з яким дозволи на розробку проектів землеустрою тепер надаються не одноосібно секретарем Київради, а голосуванням на пленарному засіданні.

"Сьогодні ми намагаємося максимально оперативно приймати рішення щодо надання дозволів на розробку проектів землеустрою. Щоб не затягувати процедуру оформлення землі і не накопичувати зазначені документи у Київраді, ми вирішили частіше проводити пленарні засідання. До речі, це буде стимулювати депутатський корпус активніше працювати у постійних комісіях і не затягувати підготовку проектів рішень", - зазначила секретар Київради Галина Герега.

Крім того, Київрада розгляне зміни до бюджету міста та до Програми соціально-економічного розвитку на 2011 рік і планує підтримати клопотання перед Верховною Радою України про нагородження Грамотами ВРУ заслужених будівельників, вчителів, лікарів, діячів культури і мистецтв міста.

Як зазначила Герега, більшість питань, винесених на пленарне засідання, має соціальний характер або стосується оформлення дозвільної документації для об'єктів державного або громадського значення, і пройшла повну процедуру узгодження, передбачену регламентом.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь