Переключиться на мобильную версию

У Києві зафіксували підвищений рівень радіації в одному зі сміттєвозів

Сміттєспалювальний завод Енергія зафіксував підвищений рівень радіації в одному зі своїх сміттєвозів.
Сміття було утилізоване відповідним чином на підприємстві Радон
Сміття було утилізоване відповідним чином на підприємстві Радон
АР

Як сказано в повідомленні компанії Київенерго, 3 жовтня на сміттєспалювальному заводі Енергія спрацювало обладнання Кордон, яке перевіряє сміття на радіаційне забруднення.

Під час проходження вхідного контролю на сміттєвозі був зафіксований рівень радіації 53,8 мікрорентген на годину замість максимально допустимих 30-ти мікрорентген на годину.

Сміттєвоз із радіаційним сміттям був перевезений на спеціальну стоянку, і 4 жовтня комісія з фахівців Міністерства надзвичайних ситуацій та санітарних служб виявила безпосереднє джерело радіації, радіаційний фон якого у 200 разів перевищував норму і становив 6 тисяч мікрорентген на годину.

Сміття було утилізоване відповідним чином на підприємстві Радон.

Обладнання для радіаційного контролю сміття Кордон на заводі Енергія було встановлено влітку 2009 року за рахунок інвестиційної програми Київенерго.

У повідомленні підкреслюється, що з моменту установки обладнання Кордон п'ять разів фіксувало радіаційне сміття.

Радіометр нейтронного і гамма-випромінювання РКС-02 Кордон встановлений на в'їзді на завод і призначений для виявлення радіоактивних матеріалів природного і штучного походження під час безперервного дистанційного контролю автомобільного і залізничного транспорту, а також пішоходів, пасажирів і ручної поклажі.

Нагадаємо, що у грудні минулого року на сміттєспалювальному заводі Енергія був виявлений сміттєвоз, який перевозив радіоактивне сміття.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь