Переключиться на мобильную версию

Мерія погасить заборгованості з виплати зарплати працівникам Київпастрансу

Київська влада працює над вирішенням питання погашення заборгованості з виплати заробітної плати працівникам Київпастрансу.
Найближчим часом влада обіцяє виплатити зарплату за серпень
Найближчим часом влада обіцяє виплатити зарплату за серпень
Фото Корреспондент

Про це повідомив голова КМДА Олександр Попов під час зустрічі із трудовим колективом трамвайного депо ім. Тараса Шевченка.

"За нашою ініціативою уряд готує постанову про додаткове виділення 50-60 мільйонів гривень компенсації за перевезення пільгових категорій муніципальним транспортом. Думаю, що найближчим часом ми зможемо вирішити питання виплати заробітної плати за серпень і почнемо виплати за вересень", - сказав Попов.

Він пояснив, що така проблема виникає не вперше, адже під час формування держбюджету на рік, не враховуються реальні обсяги перевезень пільгових категорій. Тому фактично комунальні перевізники отримують лише близько 30% від необхідної суми компенсації.

"Така ситуація характерна не лише для Києва, а й для інших регіонів. Але разом з тим, кажучи про столицю, ми всіляко стримуємо зростання вартості проїзду у громадському транспорті, дотуючи водночас комунальні підприємства", - зазначив голова КМДА.

Як повідомлялося, у липні прокуратурою Києва за цей рік за результатами правозахисної діяльності у сфері оплати праці порушено 61 кримінальну справу.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь