Переключиться на мобильную версию

Попов доручив скласти рейтинг найбільш засмічених ділянок Києва

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов дав доручення відповідним службам скласти рейтинг найбільш засмічених ділянок столиці.
Попов доручив скласти рейтинг найбільш засмічених районів столиці
Попов доручив скласти рейтинг найбільш засмічених районів столиці
Фото Таїсії Стеценко

"Доручаю керівникам профільних управлінь скласти із власної інформації та даних, що надходитимуть від киян, рейтинг запущених місць Києва. А також проконтролювати, щоб відповідальні за санітарний стан цих ділянок перетворили їх на зразок чистоти", - сказав Попов.

Він зазначив, що регулярно отримує інформацію щодо того, які скарги надходять від киян у Call-центр.

Голова КМДА звернув увагу керівників районів на необхідність своєчасного та повноцінного реагування на такі звернення. "У Call-центр сьогодні надходить багато звернень щодо порушення благоустрою. Питання викликає реакція районного керівництва на ці скарги. Наприклад, Святошинський район відреагував лише на 18% звернень, Деснянський район - на 23%, Дніпровський, Голосіївський, Дарницький - на 26-27 %, Подільський і Шевченківський - на 28%, Оболонь - на 29%, Солом'янський і Печерський - на 36-47%. Ці дані є свідченням ставлення керівництва районів до своєї роботи. Я хочу запевнити всіх: такого більше не буде. Або голови районних держадміністрацій почнуть відповідально ставитися до благоустрою на своїх територіях, або я буду вимушений втручатися в цей процес", - зазначив голова КМДА.

Він додав, що особисто буде перевіряти місця, які за інформацією киян перебувають у незадовільному стані. "Столиця залишається не такою, якою її хочуть бачити мешканці. Тому міська влада просто зобов'язана позбавити Київ від сміття і зробити його чистим. Сподіваюся, що це завдання ми виконаємо за сприяння самих киян", - зазначив Попов.

Нагадаємо, що наприкінці вересня комісія Головного управління контролю за благоустроєм перевірила райони столиці з інспекцією на предмет дотримання вимог благоустрою.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь