Переключиться на мобильную версию

В Українському прокаті з’явилося шість нових фільмів

Назад к разделу Шоу-Biz
У четвер, 5 лютого, на екрани українських кінотеатрів виходять нові фільми: Повернення мушкетерів, Загадкова справа Бенджаміна Баттона, Змерзла з Майямі, Інший світ-3: Повстання ліканів, Райські птахи, Доросла несподіванка.
Кадр з фільму Повернення мушкетерів
Кадр з фільму Повернення мушкетерів
film.ru

Повернення мушкетерів або Скарби кардинала Мазаріні  - пригодницька комедія виходить на екрани через 30 років після виходу радянського кінобестселера Д’Артаньян і три мушкетери. Режисером картини, як і раніше, виступить Георгій Юнгвальд-Хількевич.

За сюжетом, діти легендарних Атоса, Портоса, Араміса і Д’Артаньяна встають на захист французької корони. Їм на допомогу приходять мушкетери, що спустилися з небес, які не лише майстерно володіють шпагою, але й мають надприродні здібності.

Актори: Михайло Боярський, Веніамін Смєхов, Валентин Смирнитський, Ігор Старигін, Аліса Фрейндліх, Дмитро Харатьян, Олександр Ширвіндт, Антон Макарський, Дмитро Нагієв, Лянка Гриу, Ірина Пєгова, Данило Дунаєв, Олена Яковлева.

Загадкова справа Бенджаміна Батона - фільм Девіда Пінчера, знятий за однойменним оповіданням Френсіса Скотта Фіцджеральда. Картина розповідає про людину, що народилася 70-річним старцем, яка з кожним роком стає молодшою.

Фільм став лідером за кількістю номінацій на найпрестижнішу винагороду в світі кіно - золоту статуетку Оскар-2009. Він представлений у 13 категоріях, у тому числі і як Кращий фільм року.

Актори: Бред Пітт, Кейт Бланшетт, Джулія Ормонд, Тільда Суїнтон, Джейсон Флемінг, Тараджі П. Хенсон.

Замерзла з Майямі - комедія від режисера Йонаса Елмера. Головна героїня Люсі Хілл любить розкішні сукні, дорогі авто і робити кар’єру. Одного разу з рідного спекотного Майямі її відправляють у відрядження до холодної Міннесоти. Аби виконати завдання, Люсі повинна пристосуватися до суворого клімату і до місцевих жителів, які не збираються надавати їй теплий прийом.

Актори: Рене Зельвегер, Гарі Коннік мл, Шаван Феллон, Джонатан Кімбол Сіммонс, Джімена Хойос

Інший світ-3: Повстання ліканів - передісторія знаменитої війни аристократів-вампірів з варварами-ліканами. Режисер - Патрік Татопулос. Дія відбувається у Середньовіччі. Молодий перевертень Луциан очолює повстання проти жорстокого короля вампірів Віктора. До Луциана приєднується його таємна коханка Соня.  Протистояння Луциана і Віктора виливається в багатовікову ворожнечу вовкулаків і перевертнів, їхніх колишніх рабів.

Актори: Рона Мітра, Білл Найї, Майкл Шин, Шейн Броллі, Кевін Гревью, Стівен Макінтош. 

Райські птахи - українська психологічна драма від режисера Романа Балаяна. Фільм висунутий від України на здобуття російської премії Ніка у номінації Кращий фільм країн СНД і Балтії.

Дія фільму відбувається у СРСР на початку 80-х років. Головні герої повстають проти величезної антилюдської державної машини. Їм потрібно довести, що на шляху до справжньої свободи зупинити людину не в змозі ніхто і ніщо.

Актори: Оксана Акиньшина, Олег Янковський, Андрій Кузичов, Єгор Пазенко, Сергій Романюк.

Доросла несподіванка - молодіжна комедія Девіда Уейна. Два затятих тусовщика, що продають енергетики, у рамках громадської програми Великий брат отримують цілих дитячий садок підопічних.

Актори: Шонн Уїльям Скотт, Пів Радд, Крістофер Мінц-Плассе, Елізабет Бенкс, Кен Маріно.

Корреспондент.net

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь