Переключиться на мобильную версию

На MTV-Україна стартує шоу подружка для Періс Хілтон

Назад к разделу Шоу-Biz
З 7 лютого на телеканалі MTV-Україна стартує реаліті-шоу подружка для Періс Хілтон. Учасники проекту будуть боротися за звання кращого друга мільйонерші.
Періс Хілтон шукає подругу
Періс Хілтон шукає подругу
mtv.ua

У США шанс стати другом всесвітньо відомої блондинки викликав ажіотаж серед молоді.

"Автори проекту отримали величезну кількість анкет, фотографій, листів, посилань на ЖЖ, відео і т.п. Всіма відомими і доступними способами юнаки та дівчата аргументували, чому саме їх потрібно вибрати в якості кращого друга для Періс", - повідомили в прес-службі телеканалу MTV-Україна.

У кінцевому підсумку продюсери відібрали 18 осіб. Вони всі приїдуть в Лос-Анджелес, щоб жити в будинку Періс Хілтон, боротися за її увагу і виживати своїх конкурентів.

У процесі просування до основної мети шоу - стати кращим другом Періс Хілтон, - учасники будуть змушені повністю змінити стиль виключно відповідно до побажань головної героїні, спілкуватися з її батьками, розважатися в колі друзів і робити все, щоб сподобатися скандальній зірці.

Реаліті-шоу Подружка для Періс Хілтон виходитиме на телеканалі MTV-Україна з 7 лютого по суботах, о 16.00.

Нагадаємо, про запуск проекту, який в оригіналі звучить як My new BFF, повідомлялося в жовтні 2008 року. В Україні він буде показаний вперше.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь